Як позбутися від фарби на одязі.

Якщо на одяг потрапили плями від фарби, постарайтеся якомога швидше їх видалити. Чим раніше почнете, тим більше шансів на позитивний результат. У домашніх умовах ви можете вивести плями за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • Уайт-спірит, очищений бензин, гас, скипидар, рідина для миття посуду, засіб для виведення плям, пральний порошок для жирних плям, біла глина, гліцерин.
Інструкція
1
Для видалення плям від фарби використовуйте уайт-спірит. Змочіть поролонову губку або ганчірку в розчиннику і протріть забруднену ділянку від країв до середини. Потім виперіть одяг в теплій воді з порошком для жирних плям. Прополощіть і просушіть виріб.
2
Очищений бензин і гас ефективно видаляють плями від фарби , але в деяких випадках можуть пошкодити матеріал. Тому перед застосуванням нанесіть кілька крапель розчинника на шов або інше непомітне місце. Якщо колір тканини не змінився, продовжуйте виведення плями. Змочіть ватяний тампон в рідині і обробіть забруднення.
3
Масляну фарбу можна вивести за допомогою засобу для миття посуду. До його складу входять речовини, які розщеплюють молекули жиру. У невелику ємність налийте 1 чайну ложку рідини для миття посуду і трохи води. Поролоновою губкою нанесіть суміш на пляму і акуратно обробіть від країв до центру.
4
Налийте гліцерин в невелику ємність і нагрійте в мікрохвильовій печі або на водяній бані. Потім нанесіть на пляму від фарби і залиште на 30-40 хвилин. Виперіть одяг в теплій воді з додаванням засобу для виведення плям.
5
С застарілими плямами від фарби добре справляється скипидар. Змочіть ватяний або марлевий тампон в розчиннику і прикладіть до забрудненого ділянці на 15-20 хвилин. Після закінчення цього часу заперіть пляма з рідиною для миття посуду або господарським милом.
6
Для видалення плям фарби з білих тканин приготуйте наступну суміш. Візьміть в приблизно рівних пропорціях очищений бензин і білу глину. Ретельно розмішайте до отримання однорідної консистенції. Нанесіть пасту на забруднене місце і залиште на деякий час. Коли бензин випарується, візьміть щітку для одягу та обтрусіть глину. Після можете випрати одяг як зазвичай. Якщо з першого разу не вдалося вивести пляму, повторіть процедуру спочатку.