Як провести веселий новосілля.

Переїзд в новий будинок або квартиру - подія, яка по значимості може бути прирівняне до весілля, народження дитини або іншим важливим подіям у житті родини. Святкування новосілля - це хороший момент, щоб запросити до себе в гості рідних, старих друзів і нових сусідів. Тут не обійтися без вручення подарунків, а також дотримання деяких традицій. Новосілля - це свято, яке випадає на долю більшості з людей не так часто, лише один - два рази в житті. Тому відсвяткувати його потрібно весело, щоб запам'ятати на все життя дивовижне відчуття, яке в чомусь схоже початку нового життя.
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйте і розішліть всім гостям запрошення. У них має бути вказаний точний адреси вашого нового житла, тоді запрошеним буде простіше вас знайти, а вам не доведеться довго пояснювати маршрут по телефону.
2
Якщо ви хочете провести власну вечірку, вам не потрібно чекати поки будинок буде приведений в ідеальний вигляд. Заселення в не відремонтований нову квартиру не є приводом, щоб відкладати з новосіллям. Відсутність комфорту і затишку можна компенсувати вміло створеній веселою атмосферою.
3
Хороший стіл на новосілля - це перший крок до того, щоб прожити в новому будинку довго і щасливо. Можна обійтися без білих скатертин, кришталю, порцеляни й хитромудрих страв. Єдиним неодмінним атрибутом столу повинен бути великий Новосільна коровай - символ благополуччя і достатку в домі. Приготуйте для гостей легкі закуски, фрукти, солодощі та спиртні напої.
4
Стіни і двері в квартирі прикрасьте жартівливими написами. Сильно прикрашати і декорувати будинок не потрібно. Декількох веселих квіткових композицій і повітряних куль буде цілком достатньо.
5
Продумайте сценарій. У ньому обов'язково має бути час для застілля, веселих привітань, танців та подарунків. Простройте загальну сюжетну лінію. Наприклад, ви можете протягом усього вечора відновлювати будівництво свого будинку. Почніть з закладки фундаменту, таким фундаментом буде багатий стіл. Потім цеглинка за цеглинкою зводите стіни. Даними цеглинками на вашому торжестві стануть подарунки друзів. Дахом ж у вашому веселощі стануть ігри та конкурси. Вони можуть бути приурочені до основної теми торжества.
6
Дуже важливо, щоб ваше новосілля було веселим, яскравим і безтурботним. Обов'язково підберіть музичний супровід для свята. Веселе новосілля - це не тільки застілля, а й конкурси, в яких беруть участь усі гості. Варіанти можуть бути самими різними: танці з закритими очима, читання скоромовок, пантоміма та інші.