Як навчитися грати "Собачий вальс". Як зіграти на синтезаторі собачий вальс.

«Собачий вальс» був складені жартома Ф. Шопеном на прохання його дружини Аврори Дюдеван. В цьому творі композитор музичними засобами зобразив поведінку собаки знаменитої письменниці. Однак у класичному виконанні воно зовсім не схоже на вальс, оскільки грається не в тридольному, а дводольному розмірі. Найзручніший інструмент для виконання «Собачого вальсу» - клавішний (фортепіано, синтезатор або подібний).
Інструкція
1
Це жартівливе твір настільки просто, що зіграти його може навіть не навчений музиці людина. Адже простіше вивчити розташування нот, ніж їх назва. Тому при виконанні орієнтуйтеся на чорні клавіші. Вони розташовані групами по дві-три ноти.
2
Знайдіть групу з двох чорних клавіш (це «до-дієз» і «ре-дієз»). Натисніть по черзі спочатку верхню (праву), потім нижню ноту з цієї пари, потім нижню з трьох клавіш лівіше («фа-дієз»). Ці три ноти повинні мати однакову тривалість, а після третьої зробіть невелику паузу.
3
Затисніть одночасно верхню клавішу з трьох і нижню з трьох клавіш в групі справа. Цю пару зіграйте двічі. Для зручності та загальної освіти можете запам'ятати назви цих нот: «ля-дієз» і «фа-дієз». Повторіть обидва мотиву (з трьох нот і з двох пар).
4
Третя фраза починається так само, як перші дві - з трьох чорних клавіш і пари «ля-дієз» - «фа-дієз». Далі лівою рукою натисніть нижче «ре-дієз» (в групі з двох чорних клавіш), знову повторіть пару чорних клавіш. Спустіться лівою рукою ще на щабель нижче («до-дієз»). Потім замість пари «ля-дієз» - «фа-дієз» зіграйте двічі пару «сі» (правіше нижньої чорної) - «фа» (лівіше верхньої чорної клавіші).
5
Далі ліва рука виконує висхідний пасаж: «до-дієз», «ре-дієз». Після кожної ноти виповнюється пара нот на білих клавішах. Заключна фраза - «фа-дієз» лівою рукою і двічі повторюється пара нот "ля-дієз» - «фа-дієз» (як на початку).
6
Якщо ви володієте нотною грамотою, то, крім рад та покрокових інструкцій, скористайтеся доданими нотами твори. Твір написано на одному нотному стані, без розбивки на ліву і праву руки, але на свій розсуд ви можете розділити партії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZWunF5PmvlQ
Вальсова бій - один з основних в гітарному акомпанементі. На його основі побудовані тисячі пісень. Вивчіть його, щоб з легкістю виконувати твори в подібній фактурі.
Вам знадобиться
  • Налагоджена гітара
Інструкція
1
Навчіться грати акомпанемент в стилі «Вальс». Для цього спочатку затисніть будь-який зручний акорд (мі-мажор, мі-мінор, ля-мажор, ля-мінор або інший). Смикніть одну з басових струн, краще шосту.
2
Смикніть одночасно три діскантовие струни. Вони повинні прозвучати однаково голосно і точно в одну мить, щоб не було ефекту «квакання». Смикніть струни ще раз.
3
Повторіть цю структуру «бас-акорд-акорд». Слідкуйте, щоб звуки баса і акордів були рівної тривалості. Вважайте про себе «раз, два, три».
4
Візьміть текст пісні в стилі вальсу з акордами. Разучите її спочатку в повільному темпі, потім в оригінальному. Додайте голос.