Як відпочити в Амстердамі.

Амстердам - одне з тих міст, які ваблять до себе туристів своєю скандальною репутацією. Але сюди прагнуть не тільки бажаючі своїми очима побачити доступність певних заборонених засобів або вільних стосунків, але і любителі пам'яток мистецтва і архітектури.
Інструкція
1
Перед тим як поїхати в Амстердам, необхідно вирішити, чи дозволяють власні знання мови здійснити цю поїздку самостійно або ж потрібно скористатися послугами туристичних агентств. У першому випадку поїздка в Амстердам обійдеться набагато дешевше.
2
Задовго до підбору туру необхідно ознайомитися з правилами отримання візи. Існують два шляхи: поїздка в посольство та оформлення документів там або ж подача їх допомогою послуг інтернету. Для цього потрібно зібрати пакет документів, до якого входять анкета; закордонний паспорт, термін дії не закінчується раніше, ніж через три місяці після повернення з країни; фотографія; копія звичайного паспорта; документи, що підтверджують бронювання місця проживання; страховка; довідка з роботи, яка підтверджує доходи. Зазвичай час видачі візи не перевищує 5 днів.
3
Так як відпочинок в Амстердамі багатий пам'ятками, бажано мати хоча б відносно приблизне уявлення про те, що цікавого варто побачити в Нідерландах. Місто з багатовіковою історією готовий запропонувати розваги для туристів з будь-якими смаками. Тут маса класичних музеїв, в тому числі і філія Петербурзького Ермітажу. Якщо купувати особливий абонемент, то на відвідуванні музеїв і екскурсій можна реально заощадити.
Зверніть увагу
Специфіка музеїв досить своєрідна: крім класичних тематик, тут можна побачити музеї сексу, еротики і все тієї ж марихуани.
Корисна порада
Сьогодні влада країни змушені замислитися про те, щоб заборонити реалізацію марихуани для туристів і якось упорядкувати діяльність вулиць Червоних ліхтарів, що наказує їм зробити Євросоюз. Однак, подібне рішення скоротить доходи від туристичного бізнесу, тому уряд не поспішає з винесенням заборони на легкі наркотики.