Як очистити зуби від нальоту.

Відомо, що наліт на зубах утворюється вже через пару годин після чистки, якою б ретельної вона не була. Звичайно ж, чистити зуби після кожного прийому їжі, та ще й в проміжках між ними найчастіше не представляється можливою. Чи можна впоратися з цим не естетично виглядаючим нальотом?
Вам знадобиться
  • - зубна паста і щітка
  • - зубна нитка
  • - скребок для язика
  • - харчова сіль або сода
  • - сік лимона
Інструкція
1
Щоб очистити зуби від нальоту необхідно дотримуватися ряду гігієнічних правил. Складно не здогадатися, що стоїть першим пунктом у списку рекомендацій. Природно, потрібно якомога частіше чистити зуби. Хоча б двічі на день - обов'язковий і необхідний мінімум. Підберіть правильну зубну щітку і зубну нитку, корисно буде купити таку корисну річ, як скребок для язика - саме на ньому накопичується велика кількість шкідливих бактерій. Після їжі намагайтеся неодмінно ретельно прополоскати порожнину рота.
2
Візьміть щітку, видавіть пасту і зверху додайте трохи харчової солі або соди. Така чистка досить ефективна, проте зловживати їй не варто - досить проводити процедуру раз на тиждень.
3
Очистити зуби від нальоту в окремих місцях допоможе та ж сама сода. Умочіть в неї ватяну паличку або зубочистку з розм'якшеним кінчиком і потріть псує вигляд цятка.
4
Вважається хорошим засобом видаляти наліт із зубів за допомогою соку лимона. Видавіть кілька крапель соку на щітку і гарненько почистіть зуби. Це засіб також не можна застосовувати часто, оптимально використовувати лимонний сік один раз на два-три тижні, не частіше, інакше результат може неприємно здивувати.
5
Ні в якому разі не використовуйте всілякі кислоти для видалення нальоту (виняток - хіба що наведена вище лимонна кислота, і то лише в рідкісних випадках). Будьте також обережніше з порошковими засобами, здатними сильно подряпати емаль.
6
Якщо наліт вже настільки запущений, що вище описані засоби не допомагають, вирушайте в стоматологічну клініку. Взагалі, відомо, що стоматолога слід відвідувати регулярно, але нагадати про це не буде зайвим. Лікар зможе зняти зубний камінь за допомогою ультразвуку, потім відполірує емаль, і зуби будуть як новенькі.