Як вписатися в колектив.

Зміна роботи часто приносить не тільки радість і очікування кращого, але і безліч хвилювань і страхів. Не останнє місце в списку ваших побоювань займають переживання про те, як вписатися в новий колектив. Продумайте стратегію своєї поведінки на новому місці, не робіть поширених помилок новачків, і ви швидко набудете друзів і однодумців серед нових колег.
Інструкція
1
Будьте доброзичливі і гранично ввічливі, але не перестарайтеся. Зайва запобігливість може зіграти проти вас. Частіше посміхайтеся, не соромтеся задавати питання і ні в якому разі не критикуйте порядки на новому місці роботи. Відповідайте на питання колег якомога більш повно і ясно, адже їм теж цікаво, звідки ви взялися і що з себе представляєте.
2
Виберіть у колектив е людину, яка є негласним лідером, душею компанії або найдосвідченішим і шанованим співробітником. Направте свою енергію і чарівність на те, щоб зав'язати з ним теплі і дружні відносини. А він, у свою чергу, без особливих зусиль допоможе вам краще познайомитися з іншими працівниками і присвятить в основні правила колектив а.
3
Не старайтесь відразу стати своїм в новому колектив е і завести друзів в перші дні роботи. Спочатку більше слухайте, придивляйтеся і запам'ятовуйте. Ні в якому разі не брешуть і не давайте нікому невтішних коментарів. Якщо бачите, що колектив розколотий на кілька тихо ворогуючих груп, дотримуйтесь нейтралітет і не примикає до жодної з них. Помилка може вам дорого коштувати згодом.
4
Намагайтеся відповідати загальним правилам колектив а. Якщо все по п'ятницях збираються в боулінг, то не варто відмовлятися хоча б перші кілька тижнів. Якщо в компанії вітається строгий діловий стиль одягу, то вам в будні доведеться забути про улюблені джинсах.
5
Постарайтеся якомога швидше запам'ятати і не плутати імена всіх членів колектив а. Найкраще їх записати і час від часу звірятися зі своїми записами. Зазвичай люди терпіти не можуть, коли їх імена перебріхують або забувають. Не давайте колегам зайвих приводів ставитися до вас з невдоволенням.
6
Не витрачайте всі свої сили на пошуки друзів в колектив е. Ви ж прийшли в компанію працювати, а не дружити. Рано чи пізно все звикають до новеньким, а от якщо ви будете занадто хвилюватися і часто потрапляти в халепу, то можете надовго залишитися в колектив е «білою вороною».