Як створити красиву рамку.

Швидко створити своїми руками оригінальну рамку можна, використовуючи прості і доступні матеріали, які є майже в кожному будинку. Основою для творчості послужить проста дерев'яна рамка зі склом. Зніміть розміри з фотографії, картинки або вишивки, для яких ви плануєте виготовлення красивого обрамлення, і купите відповідну основу в магазині.
Вам знадобиться
  • - готова дерев'яна рамка зі склом;
  • - клей «Момент Кристал» або прозорий силікон;
  • - клей ПВА або пістолет з гарячим клеєм;
  • - пензлики;
  • - бісер;
  • - намистини;
  • - макаронні вироби;
  • - крупа;
  • - акрилові фарби;
  • - акриловий лак.
Інструкція
1
Нетривіально виглядає рамка, у якої декоративна частина захоплює не тільки дерев'яну основу, а й наїжджає на скло. Для того щоб скло в процесі використання оформленого вироби не зрушила і не пошкодило малюнок, його необхідно приклеїти до дерев'яного обрамленню.
2
Розберіть дерев'яну рамку на складові елементи, тобто розтисніть заклепки і витягніть скло і задник. Акуратно промажьте прозорим клеєм «Момент Кристал» або безбарвним силіконовим герметиком фаску на дерев'яній основі. Вставте скло на місце і обережно притисніть, щоб воно добре приклеїлося по всьому периметру. Перевірте, з лицьового боку не повинно бути патьоків. Якщо вони з'явилися, зріжте силікон лезом, а клей витріть ватною паличкою.
3
Використовуйте для фактурного оформлення рамки красиві гудзики, різноманітний бісер і намистинки, мушлі, мотузочки, макаронні вироби різних форм, квасоля, гречану крупу. Якщо ви хочете приклеїти стулку річковий або морський черепашки опуклою стороною назовні, попередньо вклейте в її порожнину маленький паперовий грудочку зі звичайної серветки. Тоді елементи буде легко прикріплятися до плоскої поверхні рамки або один до одного.
4
Розкладіть на великому столі ті матеріали, які ви хочете використовувати для своєї творчості. Прикладайте їх на поверхню рамки, що не закріплюючи. Можете оформити тільки куточок, якщо працюєте з дрібними предметами. Візуально оціните орнамент, який ви плануєте розмістити на своєму виробі. Поки матеріали не приклеєні, ви можете їх зрушувати і переставляти доти, поки, нарешті, результат вас не задовольнить.
5
Прикріплюйте гудзики, дрібні макарони, намистини і інші відносно великі елементи на гарячий клей з пістолета або за допомогою прозорого суперклею. Дрібні предмети - різні крупи, бісер - приклеюйте на ПВА.
6
Створену фактуру на поверхні рамки можна пофарбувати акриловими фарбами, фарбою з балончика, покрити лаком. Щоб не забруднити скло, яке приклеєне до дерев'яної рамці, заліпите його малярським скотчем.
Корисна порада
Цікавий малюнок на поверхні рамки можна створити, приклеюючи стулки черепашок, як луску. Розташуйте малюнок віялом в двох протилежних кутках, а в двох інших кутах приклейте бантики з мотузочки. При деякому умінні з черепашок можна викласти квіточки, а мотузкою обклеїти рамку за зовнішнім або внутрішньому контуру.