Як зробити костюм циганки.

Образ циганки привертає до себе увагу на будь-якому карнавалі або маскараді. Складно не помітити яскраву і галасливу Кармен із зухвалим поглядом і дзвінким голосом. А зробити циганський костюм дуже просто. Вам не потрібно для цього особливих умінь і дорогих матеріалів.
Інструкція
1
Нижня частина костюм аНайдіте будинку або зшийте кілька спідниць різної довжини. Головна особливість циганського жіночого костюм а - це кілька пишних різнокольорових спідниць. Покрій у всіх має бути сонце-кльош. Нижню спідницю зробіть найдовшою, а наступну, яка одягається поверх нижньої, зробіть на 5-10 см коротше. Верхня спідниця повинна бути найкоротшою і найяскравішою. Постарайтеся використовувати спідниці з матеріалів різних кольорів.
2
Розріжте яскравий хустка або шаль по діагоналі і обробіть обрізаний край. Довгий край вийшла косинки повинен бути на 20-30 см довший талії. До коротких краях косинки пришити яскраву бахрому будь-якого кольору. Косинка недбало зав'язується на поясі поверх спідниць.
3
Верхня частина костюм аПрішейте на яскраву блузку з пишними рукавами стрази, паєтки або блискучий бісер. Якщо підходящої блузки вдома не виявилося, можна надіти будь-яку майку або футболку без рукавів. У цьому випадку на плечі потрібно пов'язати другу частину хустки. Одне плече прикрийте, а інше нехай визирає з-під косинки.
4
АксессуариНаденьте на шию яскраве намисто. Можна використовувати декілька видів бус різних кольорів і розмірів. На кожну руку надіньте кілька дзвінких браслетів. Сережки повинні бути дуже великими і яскравими. Не забудьте про кільця на руках, чим їх буде більше - тим краще.
5
Зачіска і макіяжЗавейте і злегка розпустіть волосся. Заколіть збоку шпильку у вигляді великого яскравого квітки. Накладіть на обличчя пудру кольору засмаги, підведіть очі чорним олівцем і накрасьте губи червоною помадою.
Корисна порада
Не обов'язково використовувати один вид матеріалу для різних частин костюма. Якщо одна спідниця зроблена з бавовни, інша з велюру, а блузка - з шовку, то це тільки додасть шарм вашому костюму.