Як зустріти маму з пологового будинку. Як укпасіть квартиру до зустрічей малюка.

Прихід у світ нової людини - це найчудовіше подія в житті кожної родини. Минулого залишаються тривалі місяці хвилювань і божевільні годинник очікування появи малюка на світ, а попереду перша зустріч і знайомство з малюком. Новоспеченому татові необхідно бути дуже відповідальним і гідно зустріти малюка і дружину з пологового будинку. Потрібно проявити всю свою фантазію і віддячити улюблену жінку, яка подарувала йому маленьке чудо, зробити для неї в день повернення додому щось особливе і запам'ятовується.
Інструкція
1
Необхідно підготувати квартиру до зустрічі мами і малюка. У будинку повинен бути наведений повний порядок, тому обов'язково вимийте підлоги, пропилесосьте паласи, протріть від пилу всі полки і вікна. Не використовуйте при збиранні побутову хімію і різні засоби для чищення. Краще робіть її за допомогою чистої води або додайте в неї трохи дитячого мила. Приберіть з кімнати всі м'які іграшки. Вони милі і красиві, але дуже сильно порошаться.
2
Потім поставте в кімнату дитяче ліжечко і застеліть її білизною. Подбайте про нічнику, так як в перший час він обов'язково вам знадобиться, коли малюк буде прокидатися вночі. Купіть малюкові бавовняні, трикотажні і байкові комбинезончики, боді, повзунки і сорочечки. Не забудьте про шапочки, чепчики, шкарпеточки.
3
Постарайтеся створити в квартирі атмосферу свята, прикрасьте приміщення гірляндами, плакатами, повітряними кулями, вирізаними з фольги янголятами та іншими красивими дрібницями. Підготуйте ласкаві слова, які ви скажете своїй коханій. Слова про кохання можна написати на вирізаних з кольорового паперу сердечках і розвісити по всій квартирі. Зробіть коханій сюрприз, про який вона навіть не здогадується.
4
Підготуйте дружині подарунок. Напишіть їй полум'яне визнання в любові, вірші власного твору, які будуть зберігатися як ваша сімейна реліквія. Не варто купувати квіти і цукерки, так як зараз вони будуть абсолютно ні до чого, а шоколад для годуючих мам протипоказаний.
5
Не запрошуйте для зустрічі з пологового будинку мами з малюком занадто багато родичів і друзів. Поруч повинні бути тільки найближчі люди. Пам'ятайте, що мамі і малюкові зараз необхідна спокійна обстановка, а святкування можна перенести на будь-який інший день.
6
В такий урочистий день не забувайте про професійну зйомці, тому обов'язково скористайтеся послугами спеціаліста або попросіть когось із близьких друзів зняти це важлива подія на відеокамеру.
7
Заздалегідь подбайте про засіб пересування, прикрасьте машину повітряними кулями, бантиками і різними стрічками. Приїжджайте в пологовий будинок до того часу, що сказала дружина, навіть якщо вам доведеться ще годину чекати.
8
Купіть красивий букет квітів, шампанське і цукерки для персоналу.
Ще з радянського часу склався своєрідний ритуал зустрічі матері і дитини з пологового будинку. А в сучасних умовах з'явилися нові можливості перетворити день повернення дружини додому з новонародженим в свято.
Інструкція
1
Порадьтеся з матір'ю дитини з приводу того, чого б вона хотіла - пишного свята або швидкою і скромною зустрічі. Психологічний стан жінок після пологів може відрізнятися, і комусь, можливо, захочеться швидше опинитися вдома наодинці з чоловіком і дитиною, а зустріч з родичами відкласти на потім.
2
Домовтеся з ким-небудь з друзів з навичками фотографування або ж запросіть професійного фотографа. Так у вас з'явиться можливість відобразити перші дні життя дитини і сам процес зустрічі з пологового будинку.
3
Вирішіть питання з транспортом. Якщо ви хочете зустріти дружину з шиком, замовте лімузин. Це зручно ще й тим, що в ньому зможуть розміститися і поїхати додому все що зустрічають. Але приїхати можна і на своїй машині. При бажанні можна і прикрасити автомобіль, головне - знати міру і рамки гарного смаку.
4
Якщо дружина любить кульки, принесіть їх з собою. Найкраще не забирати їх в квартиру, а випустити в повітря прямо поруч з пологовим будинком.
5
Вручите дружині квіти. Цей простий подарунок буде приємним знаком уваги. Поговоріть з родичами і вирішіть, хто ще бажає принести букет. Якщо квітів буде занадто багато, їх просто може побут незручно перевозити.
6
Якщо ви приготували дружині подарунок, можете вручити його прямо при виписці з пологового будинку. Особливо це зручно, якщо сюрприз невеликий, наприклад, це ювелірний виріб.
7
Подумайте про знаки уваги для лікаря і медсестер. Це можуть бути якісь пам'ятні сувеніри, солодощі. Однак такий подарунок доречний, якщо він дійсно виражає вдячність. Ви не зобов'язані нічого дарувати, якщо вам не сподобалося ставлення персоналу, а також не влаштував його рівень професіоналізму.
8
Підготуйте квартиру до повернення дружини. Зробіть прибирання, заповніть холодильник їжею, яку легко приготувати, перевірте, чи є все необхідне для дитини.