Як позбутися від роздратування. Як перестати бути вічно незадоволеним.

Мабуть, важко собі уявити більш неприємного для оточуючих людини, ніж вічно роздратований тип. Роздратування - це такий тип емоційної реакції, який говорить вам про те, що у вашому оточенні щось не в порядку. Це сигнал до рішучих дій. Поки ви зволікайте, ви так і будете переводити оточуючих своїм вічно незадоволеним виглядом. А методи позбавлення від роздратування, між іншим, вельми прості, приємні і цікаві.
Інструкція
1
Визначте джерело роздратування. Що саме або хто саме вас дратує? Якщо це «що» - якийсь предмет або шум - вважайте, що вам пощастило. Важче, якщо це «хто»: якийсь чоловік, з яким ви змушені часто спілкуватися. Предмет можна викинути, з шумом теж нескладно розібратися, а жити чи працювати з людиною, яка дратує, дуже складно. Тим більше, якщо переробити його неможливо.
2
Займіться самопізнанням, якщо вас дратують люди. Нас найчастіше дратують ті недоліки, які є у нас самих. Це захисна реакція психіки. Замість того, щоб чесно сказати собі: «Я - скнара», ви зліться на тих, хто виявляє скупість. Тим самим ви виправдовуєте власну жадібність, яку щиро же і ненавидите. Цю злість неможливо побороти, поки ви не розберетеся з власним пороком. І або припиніть скупитися, подолавши себе, або навчіться відноситися до жадібності, насамперед до власної, поблажливо.
3
Придумайте відповідні саме для вас способи релаксації. Нерідко серйозних глибинних проблем і немає, а роздратування є. Воно може бути наслідком хронічної втоми, безсоння, стресів. У цій ситуації треба знайти спосіб якісно і швидко відновлювати сили. Причому не варто йти на поводу у друзів або другої половинки. Якщо всім подругам подобається шопінг, а вас він напружує - залишіться вдома або відпочиньте так, як подобається саме вам. Хоча є і загальні методи розслаблення - медитація, масаж, хороший міцний сон, приємна музика, перегляд кінофільмів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ft9_8qzYttg
Зверніть увагу
Будьте уважні до прийняття рішень в період підвищено роздратованості. На тлі негативних емоцій ви можете сказати зайве або зробити щось, про що пошкодуєте. Спочатку розправтеся з роздратуванням, потім приймайте рішення і дійте. І тоді на вашому життєвому шляху буде набагато менше помилок.