Як розібрати гардероб.

Якщо ваш шафа для одягу насилу закривається, або в ньому залишилося катастрофічно мало вільного місця, вам пора приміряти на себе роль провідної передачі «Зніміть це негайно!». Позбувшись від непотрібних речей і упорядкувавши залишилися, ви звільните місце для довгоочікуваних обновок і зможете поміняти свій стиль.
Інструкція
1
Відразу відкладіть в сторону всі забруднені, пошарпані і розірвані речі, які явно відслужили своє. Якщо вони зроблені з відповідної за складом тканини, зробіть з них ганчірочки, які можна використовувати для збирання або при ремонті. Відсортуйте одяг, що залишився на зручну і красиву і ту, яка не підходить вам за розміром і фасоном, ні з чим не поєднується, зберігається дуже давно і жодного разу не була вами надіта.
2
Дайте другий шанс тільки тому одязі, яка дійсно вас прикрашає. Речі, яким необхідний невеликий ремонт або перешивши, не гаючи часу, віднесіть в ательє. В іншому випадку, наткнувшись на них в процесі наступної ревізії гардероба , задумайтеся, чи так вони вам необхідні. Напевно за цей час ви купили кілька аналогічних речей, більш підходящих вам. Переведіть в категорію домашнього одягу ту, в якій ви відчуваєте себе комфортно, але вже не одягнете на вихід.
3
Розділіть одяг в залежності від її належності до певної сфери вашого життя: роботі, занять спортом, повсякденним прогулянкам, зустрічам з друзями, урочистим заходам. Назавжди «виселяючи» річ зі свого гардероба , виходите з того, скільки більш нових і якісних замінників у неї є. Якщо ви, наприклад, більшу частину часу проводите на роботі, яка передбачає діловий стиль в одязі, шоста пара джинсів буде вам ні до чого. Подбайте краще про наявність кількох комплектів офісної одягу. Провівши таку перевірку перед прийдешнім шопінгом, ви будете знати, покупка яких речей повинна стояти у вас в пріоритеті, а однотипні речі не будуть займати дорогоцінного місця у вашій шафі.
4
Розмістіть на самому видному місці той одяг, який ви носите найчастіше. Розвісьте кожну річ на окремих плічках, щоб в поспіху не вивуджувати її з під купи іншого одягу. Дорогі і призначені для «виходу в світ» речі повісьте окремо від повсякденного одягу і упакуйте в спеціальні чохли, щоб в останній момент не виявити на вечірній сукні або піджаку плями, і не ламати голову над тим, як відпрасувати мятую тканину. Несезонні речі приберіть подалі. Виділіть окремі ящики для білизни, аксесуарів і домашнього одягу. Викинете непарні шкарпетки, гольфи і панчохи.
Корисна порада
Покличте на допомогу подругу, яка оцінить ваш гардероб критичним поглядом і не дасть вам піддатися слабкості залишити все в первозданному віде.Новие або знаходяться у відмінному стані речі ви можете продати, віддати нужденним або запропонувати подругам.Помещая в шафу новий одяг , прибирайте з нього відповідну кількість старих речей.