Як лікувати кровотечі з носа.

Часті кровотечі з носа можуть бути викликані загальним хронічним захворюванням або бути симптомом місцевого ураження носа. Не варто ставитися до даного захворювання халатно, негайно зверніться до лікаря, який допоможе вам виявити причину носової кровотечі і призначить відповідне лікування. Так як же лікувати кровотечі з носа?
Вам знадобиться
  • - ватяний тампон, перекис водню;
  • - морська сіль або лимон;
  • - алое, ягідний морс.
Інструкція
1
Одним з найбільш ефективних і простих методів зупинки кровотечі з носа є введення в ніздрю, що кровоточить носа стерильного ватного кульки, змоченого в розчині перекису водню. Крім основного лікування, призначеного лікарем, вельми непогано використовувати народні способи для лікування кровотеч з носа.
2
Відмінною профілактикою носових кровотеч є промивання водою з додаванням морської солі (одна столова ложка на склянку теплої води, розчинити і процідити) або з соком лимона (віджати сік четвертинки лимона в стакан води). Втягніть рідину в ніс і затримайте на якийсь час, затисніть ніс пальцями. До лоба і до носа прикладіть змочений холодною водою рушник (під час кровотечі ).
3
Після сильного кровотечі з носа рекомендується тимчасово утриматися від їжі. Не слід їсти гарячу їжу і тим більше пити міцну каву або чай, це може спровокувати підвищення артеріального тиску і розширення кровоносних судин. Бажано включити в свій раціон сир, печінка, курячий бульйон. Також необхідні свіжі овочі і фрукти, вітаміни і соки.
4
Лікування кровотеч з носа в умовах лікарні полягає у видаленні новоутворення носоглотки радіохвильовими методами, прижигании судин, видаленні сторонніх тіл з носа. Всі процедури проводяться безпосередньо досвідченим лікарем в спеціальному лікувально-діагностичному установі, який має сертифікат на проведення подібних маніпуляцій (тільки після ретельного обстеження і встановлення причини кровотечі ).
5
При частих носових кровотечі х рекомендується з'їдати по невеликому шматочку помитого деревоподібного алое (приблизно два сантиметри) протягом 10-15 днів. Щодня по три рази на день пийте морс, приготований з кислих ягід (горобина, калина, журавлина).