Як змінити стиль життя. Як змінити свої стиль.

Якщо вас давно не влаштовує ваша робота, зовнішність і люди, які поруч, то вам просто необхідно змінити стиль життя. Будьте готові до того, що вам буде потрібно багато сил і завзяття, і не завжди все буде виходити. Адже старі звички не йдуть так просто.
Інструкція
1
Складіть чіткий і докладний план на кілька місяців. Подумайте, якою людиною ви б хотіли бачити себе через рік, а чого вам під силу добитися вже через місяць. Ставте собі точні терміни. Але пам'ятайте, що краще трохи збільшити час, ніж скоротити. Якщо ви вирішили навчитися водити машину за півроку, а вже через чотири місяці відчуває себе за кермом цілком упевнено - це буде зайвим приводом для радості і гордості за себе.
2
Ведіть щоденник. Відзначайте всі важливі події у своїй новій життя, які почуття ви відчуваєте і з якими труднощами стикаєтеся. Згадайте Бріджит Джонс. Незважаючи на безліч невдач і безглуздих ситуацій, вона зуміла поміняти роботу, схуднути, влаштувати особисте щастя і в підсумку кардинально змінити своє життя. Можливо, щоденник зіграв не останню роль. Завжди корисно аналізувати свої удачі і промахи і робити висновки.
3
Присвятіть друзів і рідних у ваші плани. По-перше, надалі буде соромно звертати з наміченого шляху, навіть якщо дуже захочеться. По-друге, рідні люди зможуть надати вагому підтримку, коли вам буде погано і ви вирішите кинути все і повернутися в обридлу, але таку звичне життя.
4
Почніть зміни поетапно і потроху. Ви вирішили з понеділка сісти на дієту, почати займатися спортом, влаштуватися на кулінарні курси, припинити дивитися серіали, вислуховувати свекруха без роздратування і приймати холодний душ вранці? Є дуже велика ймовірність того, що вас вистачить максимум дня на два. Дайте собі час для однієї перемоги над собою, потім беріться за іншу. Приймаєте холодний душ щоранку вже другий тиждень? Чудово. Ви стали відчувати себе бадьоріше і менше втомлюєтеся, тепер саме час записуватися в спортзал.
5
Не бійтеся. Ви не уявляєте, скільки людей у світі хочуть змінити свій спосіб життя. Але вони не роблять абсолютно нічого. І винні в цьому не складні і непереборні обставини, а страх. Вам страшно, що нічого не вийде, що вас піднімуть на сміх, що все піде не так, як планували? Ви не самотні у своїх побоюваннях. Якщо не виходить справитися зі страхом самостійно, запишіться на сеанс до психолога або знайдіть едіномишленіков на просторах інтернету.
Багато людей хочуть змінювати свій образ життя. Хтось помічає, що життя день у день нагадує рутину і не несе в собі нічого нового. Деяких примушує до цього похитнулося здоров'я. Інші розуміють, що вести сформований стиль життя далі абсолютно безперспективно. І тоді люди зважуються на зміни, а то й на переворот. Як же це зробити?
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити, це визначити для себе, що саме ви хочете змінити у вашому повсякденному життя. Можливо, потрібно лише злегка підкоригувати той образ , який вже склався. Або ж, навпаки, вам багато всього потрібно поміняти і належить неабияк потрудитися. Образ життя - це те, що ми робимо з кожним днем. В дане поняття входить дуже багато аспектів: умови життя та праці, рівень матеріального достатку, світогляд, турбота про здоров'я, цінності, форми відпочинку, харчування, саморозвиток і багато іншого. Образ життя залежить також від соціально-професійної приналежності людини, віросповідання, походження, норм моралі і моральності.
2
Отже, ви визначилися з тим, що хочете поміняти. Придивіться до оточуючих. Знайдіть серед знайомих тих людей, які вам подобаються і яким хотілося б наслідувати. Спостерігайте, як вони живуть і що саме роблять. Пробуйте, експериментуйте, копіюйте, впроваджуйте у своє життя вподобані дії. Наприклад, ваша подруга, на думку ваших спільних знайомих, веде здоровий образ життя. Запитаєте, що саме вона робить, і як складається її звичайний день? Можливо, вам теж захочеться займатися йогою або ходити в басейн, як вона. Якщо серед знайомих не пощастило знайти тих, на кого хочеться рівнятися, звертайте увагу на героїв фільмів і телепередач. Намагайтеся дивитися абсолютно різні картини за жанром. Якщо ви завжди любили бойовики і уникали психодрами, можливо, зараз той самий випадок, коли потрібно подивитися драму кого-небудь з відомих режисерів. Змінивши хоча б щось звичне і постійно повторюване, ви точно побачите щось нове для себе. Спостерігайте за героями фільмів і тим, як вони живуть і що роблять. Копіюйте вподобане поведінку, включайте в своє життя.
3
Впроваджуйте конкретні дії у ваше життя поступово, крок за кроком. Рідко у кого виходить з понеділка різко все змінити. Пам'ятайте, для того, щоб щось нове "прижилося" і стало природним для вас, необхідно робити це дію протягом двадцяти одного дня. Саме такий термін потрібен організму для адаптації та звикання.
4
Залучайте в своє життя людей з образ ом життя, який вам подобається. Так буде простіше запровадити новинку в повсякденність. Шукайте цих людей там, де вони найчастіше бувають, виходячи з їх образ а життя. Припустимо, ви хочете навчитися керувати яхтою і відпустку проводити під вітрилами в море. Тоді знайти однодумців для спільного дозвілля можна або в яхт-клубі, або на курсах з підготовки капітанів. Якщо вам пощастило, і у вашій життя є знайомий, стиль життя якого хочеться перейняти, то поговоріть з ним про це. Попросіть його взяти вас із собою, коли наступного разу він, наприклад, вранці вирушить бігати підтюпцем або поїде спортзал.
5
Іноді хороший привід багато чого змінити - це переїзд, зміна роботи, знаходження нового хобі, цікаві знайомства. Закоханість теж змінює людину, а часом і все його життя. Всі засоби хороші, використовуйте будь-який шанс.
6
Якщо ви хочете поміняти все, існують і кардинальні методи. Можна відправитися жити і працювати в іншу країну, де все буде інакше - мова, люди, звичаї. Вам навіть друзів доведеться поміняти. Це непросто, особливо, коли вами володіє страх і є обмеження в бюджеті. Але це можливо: сотні людей виїжджають в інші країни, щоб змінити своє життя. Деякі повертаються назад, інші ж знаходять там своє щастя.