Як вибрати подарунок другу.

З одного боку, вибрати подарунок для друга простіше нікуди. Адже не потрібно строго слідувати правилам етикету, і смаки друга вам чудово відомі. Але з іншого боку, не вийде обійтися конвертом з грошима або банальним косметичним набором з найближчого супермаркету. Адже подарунок повинен підкреслювати вашу увагу і любов до близької людини.
Інструкція
1
Зробіть подарунок самі, якщо ви дійсно вмієте щось робити своїми руками. Якщо ви дока в фотографії, то влаштуйте одному фотосесію і подаруйте йому кілька чудових робіт з вашим підписом. Якщо ви вишиваєте бісером приголомшливі картини, то варто витратити кілька вечорів, щоб зробити картину для одного. Речі зроблені талановито і з любов'ю довго будуть радувати і зігрівати душу.
2
Купуйте хорошу книгу. Фразу «Книга - найкращий подарунок » абсолютно незаслужено забули останнім часом. Зараз, коли будь-яку інформацію можна отримати, витративши кілька хвилин на запити в пошукових системах інтернету, книги здаються наївними предметами минулого. Але погодьтеся, як приємно перегортати щільні глянцеві листи книжки, вдихати запах друкарської фарби і розглядати яскраві картинки. А ціни у книг досить високі, щоб купувати будь-яку з них кожен раз, коли захочеться.
3
Подаруйте одному враження. Що це буде - сертифікат на кілька годин кінних занять, квиток на політ на повітряній кулі або запрошення на курси кулінарного мистецтва В'єтнаму - залежить тільки від ваших фінансових можливостей і фантазії. І не страшно, що нічого матеріального у одного не залишиться, зате яскраві і незабутні емоції йому забезпечені.
4
Чи не відкидайте в сторону ідеї про косметику або алкоголі в подарунок . Це тільки на перший погляд вони здаються банальними. Хіба можна назвати нецікавим подарунок у вигляді пляшечки дорогого колекційного вина, купленого ще в минулому році в Італії? Якщо ваш друг справжній цінитель якісних і рідкісних вин, то він буде в захваті. А для подружки, яка захоплюється йогою і аюрведою, важко знайти подарунок краще, ніж справжня, вручну зроблена аюрведическая косметика з Індії.
5
Візьміть собі за правило купувати подарунки задовго до знаменної події. Поїхали в закордонну поїздку? Купуйте крім забавних сувенірів кілька незвичайних і якісних речей і прибережіть їх до пори до часу. Отримали несподівану премію? Витратьте частину грошей на подарунки друзям, навіть якщо до дня народження або нового року залишилося ще кілька місяців. Зате потім вам не доведеться думати про те, де взяти гроші, в поспіху оббігати магазини і гадати, якою ж подарунок вибрати одному.