Як встигати робити всі справи. Як встигати все справи.

Ритм життя сучасної людини сміливо можна назвати шаленим. Робота, навчання, підвищення кваліфікації, спортивний зал, діти з їх кружками, садками та школами, друзі і зустрічі з ними, годинне стояння в пробках, домашні турботи, комп'ютерні мережі та ігри, шопінг та багато іншого. Голова йде обертом, і іноді абсолютно не зрозуміло, як встигнути зробити всі справи за тиждень або за добу, коли на це й місяця мало.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - ручка.
Інструкція
1
Візьміть листок паперу з ручкою і запишіть всі найважливіші справи, які накопичилися, висять «над душею», не даючи спокою, і які просто необхідно зробити. Досить поширена ситуація, коли необхідно зробити щось, але весь час це відкладається на потім. У підсумку нічого взагалі не робиться, а ви раз у раз твердите «Завтра, післязавтра, післяпіслязавтра ...». Після складання списку справ чітко розставте пріоритети, що потрібно зробити в першу чергу, а що в другу і т.д. Пронумеруйте кожну справу за ступенем важливості в порядку убування. Після розстановки пріоритетів складіть план своєї роботи для кожної справи. При цьому відзначте, в які дні і в який час будете здійснювати той чи інший захід, а також скільки часу буде приділятися йому. Пам'ятайте, що планування забезпечує 50% успіху в будь-якій справі.
2
Бийте в одну точку. Тобто не робіть багато справ одночасно. Інакше фокус уваги зіб'ється з того важливого, що потрібно зробити в першу чергу. Як підсумок - людина кидається від одного до іншого. Через це сповільнюється виконання основної справи разом з іншими. Таким чином, людина нічого не встигає. Тому, якщо беретеся за щось, сфокусуйтеся лише на цьому і більше ні на що не відволікайтеся!
3
Прийміть відповідальність. Тобто візьміть відповідальність на себе за виконання в певний термін якоїсь справи. А ще краще усвідомте цю відповідальність не тільки перед собою, а й перед ким-небудь ще. Адже якщо поставити тільки перед собою будь-яку мету і не виконати її в термін, виникне думка, що нічого страшного не сталося, справа просто виконається пізніше. Тому, після того як поставите перед собою завдання, зателефонуйте своєму другу, колезі чи родичам і повідомте йому про свою мету, попросіть проконтролювати вас. До того ж найчастіше будь-яку справу потрібно не тільки вам, але і вашим близьким людям. Варто тільки правильно вибудувати логічний ланцюжок.
Корисна порада
Використання перерахованих вище рекомендацій допоможе прискорюватися в своїх справах, але головне - не забувати через купи справ про найважливіше, тобто про своїх життєвих цілях.