Як зав'язати шарф під куртку.

Красиві хустки і вовняні шарфи частіше пов'язують зверху курток, плащів і пальто. Шарф - це річ гнучка, різноманітна за фактурою і стилю. Його можна зробити універсальним аксесуаром, особливо якщо підібрати за кольором або зав'язати контрастний до основної гамі верхнього одягу.
Інструкція
1
Зауважте вовняний шарф перехресної петлею. Для цього складіть його навпіл і накиньте на шию. Подобу петлі виявиться з одного боку, а обидва кінці шарфа з іншого. Просмикніть один з них всередину петлі, а інший залиште зовні. Петлю трохи затягніть. Кінці перев'яжіть між собою вузлом. Цей спосіб підходить для довгих шарфів.
2
Спробуйте зав'язати шарф вузлом. Накиньте його на шию, так, щоб один кінець виявився довшим іншого. Довгим кінцем обмотайте короткий і Протягніть його в петлю зверху. Вузол залиште вільним або затягніть.
3
Зауважте шарф простим одинарним вузлом, розправте кінці так, щоб вийшов бант. Закріпіть його брошкою або шпилькою, поверніть на бік - вийде елегантно.
4
Просто обмотайте шарф навколо шиї так, щоб обидва його кінця виявилися на плечі. Перекиньте один з них назад, а інший вперед.
5
Використовуйте подвійний вузол. Накиньте шарф на шию, щоб обидва його кінця виявилися ззаду. Потім перехрестите їх між собою і поверніть вперед. Шия буде тепло закутана, навіть якщо шарф НЕ зав'язувати, залиште обидва кінці вільними.
6
Візьміть шарф в руки. Складіть його вдвічі і зав'яжіть обидва кінці у вузол. Залиште петлю вільно, щоб шарф можна було надіти через голову. Вузол поверніть таким чином, щоб його опукла частина виявилася нагорі. Використовуйте інший спосіб - обв'яжіть одним кінцем другий, вийшов вузол виверніть навиворіт.
7
Поверніть шарф, зав'язаний простим одинарним вузлом, на бік, випустіть один кінець шарфа поверх куртки. Накиньте шарф на шию, обмотайте один край навколо іншого двічі або тричі, перекиньте його назад або обидва залиште попереду. Просто накиньте аксесуар на шию і схрестіть обидва кінці між собою.
8
Зауважте кінці шарфа у вузлики - кожен окремо. Закрутіть шарф навколо шиї так, щоб обидва кінці виявилися поруч, попереду. Просмикніть їх через ряд, намотаний на шиї, залиште звисати вільно.
Корисна порада
Красиво зав'язаний вузол, що виглядає з-під куртки - вдалий варіант виглядати модно, при цьому бути в теплі. Застосовуйте власні ідеї. Шарф доречний для будь-якого випадку. Ваш наряд залишиться ексклюзивним.