Як вивчити італійську мову самостійно.

Якщо ви мрієте відвідати Італію, батьківщину Челентано і Леонардо да Вінчі, але не тільки побачити всі визначні пам'ятки, а й поспілкуватися з жителями цієї прекрасної країни на їхній рідній мові - вам просто необхідно вивчити італійську мову. Запасіться терпінням і виділіть в своєму розпорядку дня по кілька годин, і ви зможете вивчити італійську мову самостійно.
Вам знадобиться
  • - розмовники;
  • - словники;
  • - аудіо- та відеозаписи;
  • - вільний час.
Інструкція
1
Складіть собі розклад занять. Найкраще виділіть для італійського 3 - 4 дні на тиждень, кожен день займайтеся не менше 1,5 годин. Навчання ніколи вам не набридне, якщо ви будете міняти форму занять - в один день вчіть слова, в іншій працюйте з розмовником, в третій - з аудіозаписами. Дуже важливо не давати собі поблажок і суворо дотримуватися розклад.
2
Почніть освоєння мови з фонетики, без неї ви не зможете порозумітися, навіть якщо будете знати багато слів. Для цього підберіть літературу, підручники або самовчителі, в яких вказана транскрипція слів. Вивчіть напам'ять всі правила читання (насправді, їх не так вже й багато).
3
Для того, щоб поповнювати словниковий запас, вчіть нові слова. Купуйте російсько-італійський і італійсько-російський словник (із зазначенням транскрипцій) і намагайтеся запам'ятати нові слова. Щоб полегшити запам'ятовування, підбирайте до іноземного слова співзвучне російське, і складаєте асоціативну фразу. Наприклад, запам'ятати слово ARIA (повітря) можна, придумавши фразу «коли співаєш арію, треба набрати багато повітря», а для слова BURRO (масло) підберіть фразу «корівка дає масло».
4
Щоб напрацювати розмовну лексику, купіть російсько-італійський розмовник, в ньому зазначені стійкі конструкції мови, найпоширеніші фрази, ввічливі звернення.
5
Постійно слухайте звуковий фон, як мінімум 2 - 3 години на день слухайте італійську мову, включайте музику, телепередачі, радіо. Нехай спочатку ви будете розуміти далеко не все, намагайтеся вникнути в суть, шукати знайомі слова. Включайте італійські пісні караоке і співайте разом зі співаком. Дивіться італійські фільми без перекладу, але з субтитрами.
6
Читайте книги на оригінальному мовою , бажано такий твір, який ви добре знаєте російською. Виписуйте незнайомі фрази і переводите їх за допомогою словника. Поступово таких слів і пропозицій буде все менше і менше, і ви навчитеся читати по-італійськи досить швидко.
7
Знайдіть собі співрозмовника, для якого італійський - рідна мова. Можете пошукати в соціальних мережах або через Skype, можливо, він теж не проти навчиться російській мові.