Як відновити колір шкіри.

Зміна кольору шкіри - серйозний сигнал про несприятливі процеси, що відбуваються в організмі. Можливо, ви недосипаєте або неправильно харчуєтеся, а може бути, справа куди серйозніше. Якщо шкіра змінила свій колір або виглядає надто блідою, скористайтеся цими порадами.
Вам знадобиться
  • - консультація лікаря;
  • - якісні продукти харчування;
  • - свіжовичавлені соки;
  • - комплекс вітамінів і мінералів;
  • - чиста питна вода;
  • - прогулянки на свіжому повітрі;
  • - заняття спортом;
  • - відвідування лазні або сауни;
  • - пілінги і скраби;
  • - крем, що поліпшує колір шкіри.
Інструкція
1
При явно нездоровому кольорі шкіри почніть з лікарського обстеження. Наприклад, землисто-сірий колір може говорити про проблеми з шлунково-кишковим трактом, жовтий - про захворювання печінки, «воскової» може вказувати на онкологію, блідий - на анемію. Щоб відновити здоровий колір шкіри при наявності таких захворювань, необхідно пройти курс леченія.Еслі лікар підтвердив, що серйозних проблем зі здоров'ям немає, займіться переглядом свого способу життя і виконанням деяких рекомендацій.
2
Відкоректуйте свій режим дня. З точки зору біологічних ритмів, о 22 годині чоловік вже повинен спати. Рекомендована тривалість сну становить 8-9 годин на добу. При хронічній нестачі сну значно знижується рівень регенерації клітин, шкіра швидше старіє, а її колір стає тьмяним.
3
Почніть правильно харчуватися. Віддавайте перевагу натуральним, свіжим, екологічно чистим продуктам. Щоб задовольняти потреби організму, їжа повинна бути різноманітною. Крім традиційних молочних, м'ясних, зернових продуктів в раціоні потрібні і ягоди, і гриби, і горіхи. Від напівфабрикатів і фастфуду краще відмовитися: така їжа містить багато потенційно небезпечних речовин, від яких страждає, в тому числі, і колір шкіри.
4
Дуже корисно для відновлення здорового вигляду шкіри пити свіжовичавлені соки, особливо морквяний, буряковий і гранатовий і їх поєднання.
5
Візьміть собі за правило вранці натщесерце випивати склянку чистої води. Це дозволить видалити з організму накопичені за ніч шлаки і благотворно позначиться на стані шкіри.
6
За призначенням лікаря приймайте комплекс вітамінів і мінералів.
7
Ведіть активний спосіб життя: займайтеся спортом, гуляйте на свіжому повітрі. Якщо тренування достатньо часті, вони прискорюють обмін речовин, покращують кровообіг і покращують тонус організму. Все це самим позитивним чином позначається на кольорі шкіри.
8
Відвідуйте баню або сауну. У теплі пори шкіри розкриваються, вона позбувається накопичених шлаків і токсинів, а посилене кровопостачання сприяє збагаченню шкіри поживними речовинами.
9
Щоб прискорити оновлення шкіри, застосовуйте скраби і пілінги. При покупці денного крему вибирайте той, дія якого спрямована на поліпшення кольору шкіри.