Як вибрати цемент.

Для будь-яких будівельних та ремонтних робіт необхідний цемент. Цемент являє собою в'язке речовина, яка при спеціальній обробці водою перетворюється в пластичну масу з поступовим затвердінням. В даний час ринок насичений різними видами цементу, і вибір залежить від будівельних робіт.
Інструкція
1
Насамперед необхідно з'ясувати, для яких робіт вам потрібен цемент . Для цього слід знати, що означає маркування, яка присвоюється залежно від процентного співвідношення добавок до обсягу і міцності на стиск, міцність позначається буквою «М» або буквами «ПЦ». Наприклад, для житлового та промислового будівництва, виготовлення перекриттів, фундаменту і залізобетонних виробів буде потрібно марка цемент а М400 Д20; для будівлі споруди, яке часто піддається впливу водного середовища необхідний М400 ДО; для будівельних розчинів і на об'єктах підвищеної небезпеки-М500 ДО; а для будівельних конструкцій, які вимагають морозостійкості, водостійкості і підвищеної довговічності використовують М500 або М600.
2
Після того, коли ви визначилися з вибором, дуже уважно вивчіть упаковку самого цемент а. На ній містяться всі експлуатаційні властивості матеріалу, а саме, завод-виробник, марка цемент а, вага, наявність спеціальних активних добавок і т.д. Якщо ж ви купуєте цемент на вагу, то є великий ризик отримати даний матеріал іншої марки і іншої якості.
3
Потім подивіться самі (якщо берете цемент на ринку) або запитайте продавця (якщо купуєте в магазині), де і яким чином зберігався цемент , оскільки на цей матеріал дуже впливає навколишнє середовище, особливо вогкість. Після цього поцікавтеся в якій країні матеріал був проведений (Китай або Росія).
4
Дуже часто люди набувають дешевий цемент , оскільки для ремонту або будівництва його потрібно багато і витрати відповідно на нього незначні. Дешевизна такого матеріалу позначається на якості, адже чим нижче ціна, тим гірше його якість, правильно кажуть: «скупий платить двічі».
5
Російські виробники виготовляють продукцію високої якості. Доставляють цемент з підприємств-виготовлювачів в упаковках, на складі підтримують необхідну температуру, щоб ні в якому разі не змінилася марка, тому такий матеріал коштує дорожче, ніж азіатський.