Як навчитися стояти на руках. Як науітся стояти на руках в домашніх умовах.

Якщо ви хочете навчитися стояти на руках, будьте готові до тренувань, тому що без них нікуди. Даний елемент широко використовується в Воркаут, паркур, гімнастики, йоги та інших напрямках спортивної діяльності. Перед початком тренувань подумайте: «Чому ви ще не вмієте стояти на руках, і що вам заважає?». Розглянемо теоретичну частину навчання стоянию на руках.
Інструкція
1
Багато новачків бояться випрямитися, а звідси виходять перші помилки: руки розставлені занадто широко і зігнуті, плечі і живіт виставлені тому. Людина поки не уявляє, що діється з його ногами, тому спочатку слід концентруватися на обчисленні центру ваги.
2
В положенні стоячи на голові можна утримувати рівновагу, вдаючись до допомоги мускулатури. Однак, не у всіх руки досить сильні для того, щоб утримувати своє тіло у вертикальному положенні. До того ж, деякі новачки морально себе демотивують, представляючи стояння на руках технічно і фізично складною вправою.
3
Зробіть перший крок до свого успіху, зрозумівши одну просту істину: для красивої стійки на руках потрібно лише, щоб центр ваги тіла розташовувався строго під опорою і більше нічого.
4
Є досить просте положення для стійки на руках, яке називається «Свічка». В даному випадку центр ваги легко утримувати над опорою. Втягніть живіт і постарайтеся не виводити вперед плечі. Руки розставте на ширину плечей або трохи вже і намагайтеся їх не згинати. Опора тим краще, ніж руки пряміше.
5
Після того, як ви розібралися з руками, розберіться зі стійкою. Ось парочка варіантів: Упритесь в підлогу руками з положення сидячи. Потім відштовхніться від підлоги ногами, кидаючи їх вгору. Другий варіант - також упріться в підлогу руками, але вже з положення стоячи. Потім відштовхуйтесь від статі лівою ногою і закидайте за голову праву ногу. При цьому намагайтеся ноги не згинати.
6
А от коли ви вже навчитеся стояти «свічкою», вам потрібно буде вдосконалюватися далі, відточуючи баланс. Для цього дуже зручно ноги згинати в колінах. Згинаючи ноги, ви підвищуєте стійкість за рахунок зниження центру ваги. Крім того, ваше тіло набуває більшої компактність. Ви вже не боїтеся впасти і про це не думаєте, так як ноги знаходяться в уже готовому до падіння положенні. І в довершення вам буде зручніше ходити на руках, віджиматися і концентруватися.
Кому з нас не хотілося освоїти хоча б елементарні акробатичні прийоми? Та всім і кожному. Безумовно, починати свою спортивну кар'єру краще з підтримання гідної фізичної форми.

Однак це не означає, що ходити на руках, у Вас не вийде. Щоб навчитися цьому не складно навику потрібно досить багато місця, багато бажання і море завзятості. Дуже допоможуть спортивні навички та здібності. Непідготовленій людині зі слабким тонусом і не розвиненою мускулатурою, буде складно впоратися з цією задачей.Для того щоб навчитися стояти на руках Вам необхідно підкачати руки і спину. Інакше і пошкодити спину не довго. Тут допоможуть гантелі, штанга, тренажери і турніки. Кожний вільний вибрати підходящий для нього варіант.Шаг перший. Перед початком занять завжди проводите розминку і нагрівайте м'язи рук і спини. Спочатку заняття проводите біля стінки. Ставайте лицем до стіни на відстань трохи менше метра. Комфортну відстань у кожного своє і тут вся справа в Ваших особистих відчуттях. Потім ставте руки на підлогу на ширину плечей. Долоні становите прямо або трохи навскіс. Головне сильно не вивертайте, можна пошкодити кисті. Переносите вагу на руки, штовхайтеся руками і закидайте ноги на стіну. Ваше завдання упертися ногами в стіну і відчути вагу на руках.Шаг другий. Ви вже знаєте, скільки важить Ваше тіло, тепер, коли Ви закидаєте ноги на стіну, намагайтеся зловити рівновагу. Без рівноваги, навчитися стояти на руках неможливо. Щоб було легше відірвати ноги від стіни і зловити рівновагу, скорочуйте вихідне відстань від стіни до вихідного положенія.Шаг третій. Стоячи на руках, спираючись на стіну, намагайтесь повністю відірватися від опори і триматися тільки на руках. Вам буде набагато легше, якщо Ви розлучиться ноги ширше і зігнеться їх в колінах. Це дозволить втриматися в воздухе.Шаг третій. Починайте проробляти ті ж рухи, що і у стіни, тільки без неї. Починайте акуратно і рухайтеся повільно. Впевнено стаєте на руки поступово виводите ноги вгору. Ловіть рівновагу - міняйте положення ніг і це вам поможет.Чего варто побоюватися. Головне, це не бійтеся впасти і вірте, що утримайтеся. Страх, це головна перешкода на Вашому шляху. Поки поза шкереберть не стане для Вас звичної, не куштуйте без опори. Небезпеку становить падіння на коліна, тому завжди стаєте на ноги. Крім того, стежте, щоб руки були сухими. Інакше можна посковзнутися. Боріться зі своїми страхами, долайте свої рекорди і все вийде.