Як змінити міжрядковий інтервал. Як змінити інтервал в word 2007.

Міжрядковий інтервал - поняття, характерне для текстової програми і що означає відстань між рядками; як правило, користувачі цікавляться питаннями, пов'язаними з текстом в програмі Word. Найбільш поширені програми - це Word версії 2010 і Word 2003.
Інструкція
1
У документах Microsoft Word 2003 заданий стандартний стиль включає в себе і певний міжрядковий інтервал - 1,0 (одинарний). Такі ж показники і між абзацами - коли користувач відокремлює рядки кнопкою «Введення» (Enter) .В програмах Word 2007 і 2010 відстань між рядками задається розміром 1,15 і 10 пунктів після кожного абзацу. Як правило, труднощі тут виникають в силу того, що подібне оформлення відсутнє у попередній версії і не вимагало уваги. Багатьом незручно працювати у версіях 2007 і 2010 через банальну звички до колишнього інтерфейсу і колишніх умов роботи.
2
Визначте, який саме інтервал ви хочете встановити. Існують такі варіанти міжрядкових інтервал ов: - одинарний (найбільший розмір шрифту в цьому рядку); - полуторний (1,5) - збільшує одинарний міжрядковий інтервал в півтора рази; - подвійний ; - мінімум - мінімальний можливий інтервал ; - точно - надає можливість задати будь фіксований інтервал , виражений в пунктах - але не менший, ніж заданий; - множник - надає можливість задати міжрядковий інтервал , який може бути виражений числами більше одиниці. Задаючи, наприклад, число 4, ви збільшите інтервал на 400 відсотків.
3
Ви можете змінити міжрядковий інтервал , вибравши готовий стиль. У редакторі Word 2003 для зміни стилів використовуйте вікно «Стилі та форматування». Відкрийте потрібне вікно за допомогою кнопки «Панель форматування», яка знаходиться на панелі інструментів. У більш пізніх версіях, щоб переглянути та вибрати необхідний стиль, знайдіть діалогове віконце на панелі «Головна». Виберіть підходящий і клацніть по ньому.
4
Ви також можете поміняти установки, виділивши необхідні абзаци і встановивши потрібні вам показники вручну. Для цього відкрийте вікно «Абзац». Його ви можете знайти на панелі «Главная» (2007, 2010 версія) або вибравши команду «Формат» і далі - «Абзац» (більш ранні версії).
5
Інтервали до і після абзацу змінюються в тому ж вікні. Для зміни параметрів інтервал а є вікна - «до» і «після». Поставте необхідні числа або обнуліть дані.