Як відкрити комісійний магазин дитячих товарів. відкрити дитячий комісійний магазин.

Незважаючи на перенасиченість ринку дитячих товарів, ціни на дану продукцію часто невиправдано високі. При цьому діти настільки швидко виростають з одягу, що вона не встигає зноситися. Саме тому відкриття комісійного магазина має всі шанси стати прибутковим бізнесом.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - торгове обладнання;
  • - оргтехніка;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для комісійного магазина. Якщо вам вдасться знайти його в прохідному місці, прибутковість вашого бізнесу лише збільшиться. Однак на практиці під комісійний магазин краще вибирати недорогі приміщення, куди більшість клієнтів змогли б приїхати спеціально. Для роботи вам буде потрібно торгова зона і невелика кімната для прийому товару та зберігання документів.
2
Закупіть торгове обладнання. Зрозуміло, особливий дизайн за відсутності зайвих коштів для комісійного магазина не буде потрібно. Як мінімум, вам будуть необхідні полки і кронштейни. Крім того, придбайте оргтехніку: в комп'ютері ви будете вести базу даних і складський облік, а на принтері - роздруковувати квитанції для клієнтів.
3
Встановіть розцінки на основні категорії товарів . Проаналізуйте ціни в магазина х новій дитячого одягу, а також аналогічних комісійних магазинів. Складіть таблицю вартості речей, завдяки якій будь-який ваш співробітник зможе легко прийняти на комісію вступники товари. Визначте розмір комісійних, а також уцінку товару в залежності від часу його знаходження в магазині.
4
Займіться просуванням комісійної магазина, оскільки саме від цього етапу і залежить успіх вашого бізнесу. Зробіть сторінку в інтернеті, скориставшись одним з безкоштовних ресурсів. Продвигайте себе на тематичних форумах, пов'язаних з дитячою тематикою. Дайте рекламу в пресі. Надрукуйте оголошення і розклейте їх в прилеглому районі. Розповсюдьте листівки по дитячим садам і школам.
Зверніть увагу
При оцінці прийнятого товару ретельно розглядайте його зовнішній вигляд. Річ цілком може бути трохи поношеного, проте явні дефекти, наприклад, плями, можуть бути неприємні покупцям.