Як декорувати старі двері. Як наклеїти плівку на скло.

Сталість рано чи пізно набридає. Щоб внести різноманітність в інтер'єр свого будинку, багато хто робить перестановку меблів, переклеювати шпалери, міняють плитку, знімають старі штори і вішають нові. Звичайно, все це чудово перетворює кімнати, але як бути з обридлими старими дверима? Викидати їх не потрібно, так як існує декілька способів декорування дверей.
Інструкція
1
Спосіб первийПодберіте шпалери з опуклим малюнком. Виміряйте розміри своїх дверей і згідно з цими даними відріжте шпалери. Наклейте їх на двері і розрівняйте за допомогою сухої ганчірочки. Візьміть фарбу необхідно кольору і нанесіть її прямо на шпалери. Замість фарби можна використовувати лак. А можна лак нанести на саму фарбу. Суть методу полягає в тому, що шпалери повністю закрашуються, а опуклий малюнок починає проступати, в результаті чого створюється враження, ніби він намальований прямо на двері.
2
Спосіб другий Проявіть свою фантазію, створюючи оригінальний вінтаж своїми руками. Для цього підготуйте різнокольорові шматочки скла. Можна використовувати шматки плитки або дзеркала. Все це приклейте в хаотичному порядку на поверхню дверей. Для того щоб закріпити шматочки, обробіть поверхню лаком.
3
Спосіб третійПокрасьте двері в бажаний колір. Зверху різними кольоровими фарбами намалюйте квадратики, що відрізняються один від одного своїми розмірами. Квадратики можна намалювати з яким-небудь візерунком, тут все залежить від вашої фантазії. У кожен квадратик акуратно вклейте сімейну фотографію. При бажанні фото можна замінити дитячими малюнками або карикатурами або ж вирізати з журналів барвисті картинки. Поверху фотографій обробіть двері прозорим лаком.
4
Спосіб четвертийРаскрасьте двері фарбами. Можна зобразити який-небудь пейзаж або спробувати намалювати улюблена тварина. Оригінально виглядають на двері різні ієрогліфи і написи. Можна залишити на двері різнокольорові відбитки рук. Такі двері виглядають дуже привабливо і незвично, ідеально підходять для дитячих кімнат. Для цього розведіть в баночках кілька різних фарб і дозвольте дитині опустити туди свою ручку. Після цього нехай він залишить свій відбиток на двері в будь-якому місці.
5
Спосіб п'ятий Зверніться за допомогою до професіонала. Фахівці в кращому вигляді перетворять ваші двері в справжній шедевр, від якої ви не зможете відірвати погляду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RhzuoXvSSuM