Як виїхати в Ізраїль. Як російських батьків перевезти на ПМП до Ізраїлю.

Ізраїль - це країна, яка знаходиться на першому в світі місці за кількістю іммігрантів і репатріантів. Тут розмовляють різними мовами, в тому числі і російською, і непогано живуть. Тому виїхати в Ізраїль хочуть багато. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Потрапити в Ізраїль на постійне місце проживання найпростіше, звичайно, євреям і тим, хто має єврейське коріння. Згідно ізраїльського Закону про Поверненні право приїхати в цю країну і згодом отримати там громадянство або посвідку на проживання мають євреї, їхні дружини, діти, а також онуки та їхні дружини. Для цього вони повинні сповідувати іудаїзм і звернутися із заявою в консульство Ізраїлю.
2
Якщо ви не єврей, то можете приїхати в Ізраїль, отримавши робочу візу. Знайдіть роботодавця в Ізраїлі. Він повинен буде звернутися з проханням видати вам візу до Міністерства торгівлі, промисловості та праці цієї країни. Візу дають на один рік, при необхідності потім продляют. За робочою візою можна отримати і посвідку на проживання, але для цього ви повинні бути унікальним, висококваліфікованим фахівцем.
3
Виїхати в Ізраїль можна, якщо одружитися або вийти заміж за того, хто живе там постійно. Після укладення шлюбу почнеться процес натуралізації. Потрібно буде звернутися до Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю з проханням про переміну статусу і піддатися довгої перевірці на справжність документів і відсутність судимостей. Візу дадуть спочатку на один рік. Потім її зазвичай продляют.
4
Виїхати до Ізраїлю може також літня людина, якщо у нього немає інших рідних крім тих, хто живе в Ізраїлі. Наприклад, мати або батько можуть приїхати в цю країну до дітей, якщо ті подадуть прохання в МВС. Спочатку батькам видається тимчасова віза, потім - тимчасове посвідчення. Тільки після 2-3 років життя в країні можна отримати посвідку на постійне проживання.
Корисна порада
Залишитися в Ізраїлі з навчальної візі не вийде.