Як відмити праска.

Кожна господиня хоча б раз стикалася з проблемою очищення підошви праски. Якщо вчасно не відмити праска від забруднень, нерідко утворюються в процесі його використання, прасування одягу може перетворитися на справжній кошмар. Відмити праска можна кількома нехитрими способами.
Вам знадобиться
  • - дерев'яна лопатка;
  • - старе махровий рушник;
  • - вода і сода;
  • - нашатирний спирт і марля;
  • - дрібна сіль і газета;
  • - дрібна наждачний папір і воскова свічка;
  • - ацетон;
  • - нейлонова мочалка
Інструкція
1
Якщо на підошві свого праски ви помітили частинки підгорілою синтетики, нагрійте прилад до максимуму і не вимикайте його до тих пір, поки вони повністю не розплавляться. Відскребіть залишки синтетики з підошви дерев'яною лопаткою, а потім кілька разів пройдіться праскою по старому непотрібному махрового рушника. Ні в якому разі не відскрібати забруднення з праски металевими предметами, наприклад, ножем.
2
Трапляється, що після видалення забруднення з праски на його підошві залишається пляма. Його нескладно відмити за допомогою пасти, приготовленої з води і соди. Нанесіть кашку на ганчірку і ретельно протріть їй холодну підошву праски .
3
Відмити праска від забруднень можна і за допомогою змоченою в нашатирному спирті марлі. Для цього поверніть марлю в кілька шарів, грунтовно просочіть нашатирем і пропрасуйте її теплою праскою.
4
Дуже ефективно очищає праску від бруду дрібна сіль. Розсипте невелика її кількість на газеті і кілька разів пройдіться по ній гарячою праскою.
5
Видалення іржі з підошви праски відбувається в кілька етапів. Зніміть основне забруднення за допомогою дрібної наждачного паперу. Потім трохи нагрійте праску і обробіть його теплу підошву воском від звичайної свічки. Остудіть прилад, а оброблювані ділянки натріть дрібної кухонною сіллю. І нарешті, протріть праска непотрібною махрової ганчіркою.
6
Деякі плями з праски можна відмити за допомогою ацетону. Тільки от робити це слід вкрай обережно, щоб не пошкодити прилад.
7
Якщо підошва вашого праски оснащена тефлоновим покриттям, відмити її від забруднень ви можете за допомогою звичайної нейлонової мочалки. Перш ніж приступити до процедури очищення, переконайтеся в тому, що прилад встиг охолонути після використання.