Як включити апаратну віртуалізацію. включити віртуалізацію в биос.

Щоб включити апаратну віртуалізацію потрібно, в першу чергу, володіти правами адміністратора, а також визначити можливість підтримки даної функції на використовуваному комп'ютері.
Інструкція
1
Скачайте спеціальний додаток havdetectiontool, щоб визначити, чи є на вашому персональному комп'ютері можливість включити апаратну віртуалізацію. Цей додаток досить широко поширене і є безкоштовним. Найкраще завантажити дану програму з офіційного сайту компанії Microsoft.
2
Запустіть havdetectiontool, двічі клікнувши лівою кнопкою миші по іконці утиліти. Дотримуйтесь рекомендацій майстра програми. Він допоможе скорегувати необхідні дії, щоб запустити апаратну віртуалізацію в залежності від моделі вашого персонального комп'ютера.
3
Перезавантажте ваш персональний комп'ютер. Зайдіть в настройки BIOS. Як правило, щоб це зробити, потрібно натиснути на клавішу delete. Якщо ви використовуєте ноутбук фірми Dell, то вам потрібно натиснути клавішу F12 і підтвердити перехід до налаштувань BIOS. Далі в меню вам потрібно розкрити розділ «Підтримка віртуалізації».
4
Для цього натисніть на значок «+». Потім знайдіть пункт «Включити технологію віртуалізації Intel» (замість Intel може стояти назва іншої марки). Біля цього пункту поставте прапорець. Вийдіть з меню BIOS і підтвердіть збереження поточних налаштувань.
5
Дочекайтеся, поки комп'ютер перезавантажиться. Перевірте його працездатність в звичайному режимі, тобто відкрийте додатки, з якими ви регулярно працюєте.
6
Зверніть увагу, чи не став комп'ютер працювати гірше. Якщо спостерігаються якісь відхилення від норми в гірший бік, то найкраще буде повернути настройки комп'ютера в стан, що передує активації апаратної віртуалізації. На деяких старих моделях персональних комп'ютерів, не дивлячись на те, що підтримка апаратної віртуалізації ніби як присутній, може згубно позначатися її активація. Тобто сповільнюється обробка інформації та швидкодія. Щоб відключити апаратну віртуалізацію, зайдіть в BIOS і відключіть ті настройки, які були раніше активовані.