Як підключити резистор.

Існують різні схеми підключення, залежно від яких змінний резистор може бути як джерелом змінного опору, так і потенціометром. Все залежить від типу підключення його третього виводу.
Інструкція
1
Перегляньте уважно саму схему або документацію, щоб встановити, як підключити резистор в даному конкретному випадку. Як вже говорилося раніше, він може виконувати дві функції: джерело змінного опору і потенціометр. В документації має бути зазначено змінне значення опору в даному підключенні. Найкраще визначити дане число практичним методом, за допомогою спеціального вимірювального приладу. Так ви зможете з більшою точністю підібрати змінний резистор або який-небудь його аналог.
2
Візьміть омметр, щоб виміряти загальний опір в ланцюзі. Підключіть його клему до замикаючим контактам. Значення опору повинно відбиватися на екрані. Потім виміряйте опір в конкретному вузлі схеми. Якщо значення не відбивається, значить з'єднання десь порушено.
3
Уважно огляньте всі контакти. Якщо є така необхідність, з'єднайте їх будь-якої металевої дротиком. Більш надійне з'єднання ви забезпечите, коли будете паяти резистор . Залежно від отриманого значення підберіть відповідний резистор . Приступите до його монтажу в схему.
4
Випаяти старий, що вийшов з ладу резистор . Намагайтеся це зробити так, щоб залишки припою не падали на схему, щоб уникнути замикання сусідніх контактів. Потім візьміть новий резистор змінного опору. Припаяйте його так само, як щойно витягнутий.
5
Дотримуйтесь ті ж заходи безпеки, щоб не допустити утворення перемичок між контактами. Увімкніть схему, перевірте її працездатність. Якщо вона не працює або працює неправильно, перепаять резистор . На деяких резистор ах іноземного виробництва контакти можуть розташовуватися трохи інакше. Поміняйте місцями центральний контакт з будь-яким з крайніх. Якщо це не принесло очікуваних результатів, перевірте за допомогою приладу справність нового резистор а.