Як підключити монітор до ресивера.

Отже, ви стали щасливим власником свого першого ресивера і, подивившись на задню панель, з жахом усвідомили, що нічого не розумієте. Не лякайтеся - всі власники даних пристроїв ми з цим стикалися. Підключити такий хитрий девайс до монітора можна і без допомоги знавців з технічної підтримки. Завдяки інструкції, ви з легкістю впораєтеся самостійно.
Інструкція
1
Скористайтеся стандартними проводами, що йдуть з ресивером для підключення до монітору . На щастя, в цьому всі ресивери дуже схожі. Скористайтеся жовтим роз'ємом «тюльпан», звук ж виводиться білим і червоним «тюльпанами». До комп'ютера ресивер підключається через порт RS-232. Взагалі ресивером вже можна починати користуватися, коли отриманий сигнал від конвертора і підключений який-небудь приймач до відеовиходу. Як правило, він позначений як IF Input або LNB IN.
2
Для підключення ресивера до HD-телевізора використовуйте кабель HDMI. Одним кінцем підключіть його до HDMI виходу, розташованому на задній панелі ресивера, а іншим - до такого ж входу на своєму телевізорі. Таке підключення забезпечить передачу більш якісного зображення і аудіосигналів. Це самий простий і зручний спосіб, що не викликає питань. Він може спрацювати тільки у випадку, якщо на ресівері і моніторі є відповідні виходи.
3
Якщо ресівер не може перетворювати відеосигнали, то підключіть ресивер до монітору не одним, а кількома кабелями. Як це зробити, залежатиме від виходів підключаються компонентів.
4
Скористайтеся схемою підключення, яка додається разом з ресивером в інструкції з експлуатації. Там зазвичай наведена якась одна сама стандартна схема підключення, характерна для вашого ресивера. Бути може, вам пощастить і саме вона вам і підійде. Тоді не доведеться нічого вигадувати.
5
Пам'ятайте, що яким би ви способом не вирішили підключати ресивер, використовуйте найкраще з існуючих типів підключення, користуйтеся найменшою кількістю проводів (це і прискорить передачу сигналу, і не зіпсує естетичний вигляд «картини»). Пам'ятайте, що чим коротше і дорожче (мається на увазі якісніше) будуть дроти, тим краще буде аудіо- і відеосигнал.