Як поміняти дзеркальний елемент.

Так трапляється, що дзеркальний елемент бічного дзеркала автомобіля виходить з ладу. Яка б не була причина - аварія, корозія або просто заміна на більш якісний - треба вміти правильно витягти елемент з корпусу. Насправді, це простіше, ніж здається.
Інструкція
1
Виставте регулювальної рукояткою дзеркальний елемент . Знайдіть таке положення, щоб між елемент ом і корпусом поміщалася викрутка. Отщелкніте дзеркальний елемент за допомогою викрутки. Робіть це акуратно, щоб не розбити дзеркало або не пошкодити корпус. Справа в тому, що сам дзеркальний елемент поміщений в пластмасову рамку, яка кріпиться на простих засувках до механізму. Тому достатньо тільки підчепити дзеркало з краю і висмикнути його.
2
Просуньте під дзеркальний елемент стрічечку або шматок матерії і витягніть його. Зробити це можна точно так же, подстроив елемент регулювальної рукояткою в зручне положення. Також можна скористатися звичайним пакетом із супермаркету.
3
Просуньте обидві ручки з боків дзеркального елемент а і несильно дерните, щоб спрацювали засувки. Як правило, допомагає в екстрених ситуаціях, коли нічого підходящого немає під рукою.
4
Якщо у вас дзеркальні елемент и з підігрівом, то будьте уважні, коли відриваєте дзеркало від корпусу. Щоб не порвати дроти, що забезпечують підігрів, акуратно отщелкніте дзеркало і від'єднайте дроти. Збирайте в зворотній послідовності. І при заміні на інший дзеркальний елемент переконайтеся в те, що він передбачає функцію підігріву.
5
Якщо у вас електричне регулювання дзеркал, стежте за тим, щоб не висмикнути контакти з коренем, коли знімаєте елемент . Насправді, зняти таке дзеркало легко, а ось під'єднати все назад ... Доведеться повозитися з пильнічкамі на пластикових коректорах, щоб заново їх натягнути.
6
Коли будете ставити дзеркальний елемент назад, ні в якому разі не тисніть на нього сильно. Інакше ви або поламаєте механізм кріплення або роздавите саме дзеркало. Пам'ятайте про такі особливості бокового дзеркала, як авторегулювання і обігрів, щоб не забути підключити необхідні контакти.