Як прибрати шрами від порізів на руках. порізи на руках Як зробити.

У сучасній косметології існує кілька методів позбавлення від шрамів, які утворилися після порізів. Повністю вирішити цю проблему вдається не завжди. Чим менше глибина і давність дефекту шкіри, тим легше досягти позитивного результату.
Інструкція
1
Вибирати метод лікування шрамів потрібно, враховуючи природу травми (механічна, хімічна або термічна) і глибину порізу. Видалити неглибокі шрами і рубці можна за допомогою мікродермабразії - дуже м'якого пілінгу, при якому роблять шліфовку верхніх ороговілих шарів шкіри. Застосовуючи цей метод, користуються алмазним наконечником, що знімають омертвілі ділянки шкіри, що призводить до подальшого процесу регенерації. Така процедура безболісна, курс лікування залежить від стану порізів і шрамів. Переваги даної процедури полягають в тому, що немає періоду відновлення, на шкірі людини не буде видимих пошкоджень, і йому не треба буде прикривати руки, чого не можна сказати про хімічний пілінг.
2
Лікарі рекомендують видаляти глибокі рубці і шрами на середніх і глибоких хімічних пілінгів. Вони вважаються найефективнішими. Основою хімічних пілінгів є легкі кислоти, ретинол або фенол. Нанесені на шкірні покриви ці хімічні речовини здатні впливати на глибокі шари шкіри, покращуючи її рельєф. Відновлювальний період триває близько тижня, але результат того вартий.
3
Найпопулярнішим і найбільш дієвим сьогодні є лазерне лікування. Фактично це той же пілінг, але в якості основи використовуються інфрачервоні промені. Впливаючи на пошкоджені ділянки шкіри, вони виробляють відновлення її структури, сприяють омолодженню і оздоровленню шкірних покривів. Така процедура не так болюча, як хімічний пілінг, а час відновлення у них приблизно однакове.
4
Крім різних пілінгів сьогодні існує можливість позбавитися від шрамів за допомогою пластичної хірургії. Сучасні фахівці пропонують проведення пластики рубця зі зміною контуру, пластики з пересадкою шкіри і висічення рубця з накладенням внутрішньошкірного шва. Погоджуватися на подібного роду операції необхідно після консультації з досвідченим фахівцем.
5
Не секрет, що виробники лікарських препаратів пропонують велику кількість кремів, які допомагають прибирати шрами, але їм під силу впоратися лише з невеликими ушкодженнями, та й то за досить довгий період часу.