Як навчитися ходити на руках.

Уміння ходити на руках - лише наслідок. Перше, чому потрібно навчитися - це виконувати стійку на руках і вміти зберігати рівновагу в цьому положенні досить довгий час.

Інструкція
1

Напевно, дуже мало людей зуміє без попередньої підготовки встати на руки. Правильне положення тіла під час стійки на руках можна описати одним словом: вертикаль. Тіло не повинне прогинатися в попереку, як би виламуючи назовні, або, навпаки, бути зігнутим куточком через недоведення до верхньої точки ніг. Навчитися стояти на руках, нам допоможе звичайна стіна. Попередньо звільніть невеликий простір біля неї і зніміть всі заважають предмети: полки, картини та інше. Стіна повинна бути абсолютно рівною, без очевидних вигинів.

2

Підійдіть впритул до стіни, наповнити і поставте долоні на відстані 20-25 см від стіни. Перенесіть вагу тіла на руки, зіпріться спиною на стіну і підніміть ноги вгору. Звичайно, щоб стояти на руках, потрібна певна фізична підготовка, тому, якщо ви відчуваєте, що вам одному не впоратися, попросіть помічника підстрахувати вас. Виконуйте цю вправу до тих пір, поки ви не навчитеся, спираючись тільки на руки, торкатися стіни одними пальцями ніг. Таким чином, ви перейдете до наступного кроку, на якому стіна вам більше не потрібна.

3

Навчіться стояти на руках без сторонньої допомоги. Важливо зуміти якомога довше зберігати рівновагу в цьому положенні, адже звідси всього один крок до того, щоб навчитися ходити на руках.

4

Коли ви відчуєте впевненість і твердість, і проблема утримання центру ваги тіла вас перестане хвилювати, стоячи на руках, зробіть перший крок. Якщо у вас вийшло утримати рівновагу, і ви не впали, зробіть ще кілька кроків. Щоб навчитися ходити на руках на великі відстані, можна іноді згинати ноги в колінах, балансуючи ними і зберігаючи рівновагу під час такої нестандартної ходьби.