Як написати програму в Turbo Pascal. Як писати гри турбо паскаль.

Pascal - найпопулярніший мова, яка використовується в програмуванні. Він відносно простий і навіть входить в обов'язкову програму з інформатики в деяких загальноосвітніх школах. Також з ним в комплекті йде компілятор, що робить написання програм ще простіше.
Інструкція
1
Відкрийте середовище для програмування, щоб написати програму в паскале. Для цього запустіть файл Turbo.exe. Він знаходиться в папці з встановленою програмою. Після цього відкриється вікно синього кольору. Це і є редактор, в якому вам належить написати програму .
2
Для того щоб реалізувати програму , придумайте їй назву і набір змінних, використовуваним в ній. Наприклад, якщо поставлено завдання складання двох чисел, то треба створити три змінні, що позначають перший доданок, другий доданок і суму.
3
Не використовуйте для назви російські літери, розділові знаки або спеціальні символи (це проста мова, і все має бути по максимуму просто - латиницею). В іншому випадку програма буде видавати помилку при збереженні або некоректно працювати у підсумку.
4
Подумайте над типом змінних. Візьмемо ту ж операцію складання. У ній можуть бути використані тільки числа, тому надайте тип Integer, тобто ціле число.
5
Проведіть операцію. У випадку з складанням все просто, а для написання більш складних програм потрібно знати команди, застосовувані в Паскалі. Операція складання буде виглядати таким чином: Program Addition; Var A, B, C: integer: BeginA: = B + C: End.
6
Після написання програми збережіть її, відкомпілюйте і запустіть. Проводьте збереження, вибравши відповідний пункт у меню - F10/File/Save. Відкриється вікно, де ви повинні вибрати ім'я файлу і шлях для його збереження. Відкомпілюйте програму , затиснувши Alt + F9. У разі якщо програма не буде містити помилок, з'явиться повідомлення Compile successful: press any key.
7
Запустіть програму за допомогою затиснення кнопок Ctrl + F9. Якщо при запуску програми не з'явилося відомостей про помилки, значить вона працює правильно і ви впоралися з поставленим завданням.