Як давати "Зіртек". Як довго можна давати краплі зиртек немовляті.

«Зіртек» є сучасним ефективним антигістамінним препаратом. Він знімає свербіння, усуває набряк тканин, сприяє зникненню висипу та інших алергічних проявів. «Зіртек» може використовуватися як для лікування, так і для профілактики алергії; як одноразово, так і курсом.
Інструкція
1
« Зіртек » призначається дорослим і дітям віком старше півроку. Він ефективний для лікування алергічного кон'юнктивіту і риніту; набряку Квінке та кропив'янки; алергодерматозів, що супроводжуються висипаннями і свербінням. Препарат випускається у вигляді крапель і таблеток. Вибір лікарської форми здійснюється лікарем залежно від віку, ваги і стану здоров'я пацієнта.
2
Дітям молодше 6 років « Зіртек » призначається тільки у вигляді крапель. Дозування залежить від віку юного пацієнта. Малюкам до року дозволений прийом п'яти крапель препарату один раз на добу. Дітям у віці 1-2-х років ліки показано в тій же дозі, однак кратність прийому повинна бути збільшена до двох разів на день. Юним пацієнтам 2-6 років « Зіртек » може призначатися як один раз в день 10 крапель, так і 2 рази по 5 капель.Необходімую дозу ліки накапайте в чайну ложку і дайте дитині випити. Немовлятам можна розчинити « Зіртек » в грудному молоці. Дітям постарше - дати запити невеликою кількістю води (не більше 2-3-х ковтків).
3
У віці старше 6 років « Зіртек » можна застосовувати як в краплях, так і в таблетках. Залежно від тяжкості стану дитині можна дати 10 чи 20 крапель ліки в добу, що дорівнює 0,5 або 1 таблетці відповідно. Однак перевищувати цю дозу можна, інакше можуть виникнути такі побічні ефекти, як сонливість, сухість у роті, затримка сечі, запор, дратівливість, тахікардія і т.д.
4
Для лікування дорослих рекомендований « Зіртек » в таблетках. Для досягнення терапевтичного ефекту достатньо однієї штуки. У пацієнтів з надмірною вагою дозування може бути збільшена, проте це рішення має приймати лікар після оцінки ризиків і целесообразності.Удобство застосування даного ліки полягає в тому, що воно починає діяти вже через 20 хвилин після прийому. Антигістамінний ефект зберігається протягом 24 годин. Таким чином, для досягнення результату « Зіртек » потрібно приймати один раз на добу.