Як об'єднати бази 1с.

У разі коли кілька працівників одного підприємства здійснюють роботи спочатку з однією базою, а в подальшому в процесі виконання операцій з'являються певні розбіжності, необхідно скористатися об'єднанням баз даних. Це досить складна операція, яка не тільки задіє бухгалтерську частину, а й вимагає наявності навичок програмування.
Вам знадобиться
  • - програма 1с;
  • - копії баз з розбіжностями.
Інструкція
1
Скористайтеся найпростішим способом об'єднання баз даних - зверніться до фахівців, які реалізують даний процес в найкоротші терміни і передбачать всі аспекти і розбіжності версій. При відсутності досвіду виконання даних операцій не рекомендується об'єднувати бази самостійно, оскільки часто це призводить до ситуації з виникненням дубльованих операцій, довідників і так далі, що негативно позначається на робочому процесі. Також необхідно враховувати особливості ведення обліку на конкретному підприємстві.
2
Якщо ви все ж зібралися об'єднувати бази даних, скористайтеся створенням третьої. Синхронізуйте інформацію з однієї бази з даними з другої, при цьому в обов'язковому порядку відстежуючи дубльовані елементи та їх реквізити. Великий плюс самостійного об'єднання довідників - надалі ви будете знати практично кожен аспект обліку на вашому підприємстві. Великий мінус - його будете знати тільки ви і ті, хто безпосередньо брав у цьому участь. На жаль, даний процес не може здійснитися повністю автоматично. При створенні третьої бази обов'язково використовуйте копії і періодично зберігайте правильну конфігурацію.
3
При створенні третьої бази у вас багато часу піде на створення нової нумерації, поставтеся до даного аспекту з великою уважністю. Найкраще, щоб дану процедуру від початку і до кінця виконував один і той же людина (або група людей), оскільки інакше можуть виникнути протиріччя даних.
4
Після того як об'єднана база буде готова, в обов'язковому порядку замініть її на інших комп'ютерах, попередньо створивши копію старої конфігурації. Зверніть увагу, що процес повинен здійснюватися під однією і тією ж версією програмного забезпечення з однаковими оновленнями.
Корисна порада
Звертайтеся по допомогу до сторонніх організацій.