Як знайти гармонію.

Гармонія - це те, чого не вистачає дуже багатьом. Сучасний ритм життя змушує нас нескінченно крутитися як білка в колесі. Ніколи зупинитися, задуматися, скорегувати свою поведінку, щоб жити в гармонії з собою і світом. Звідси - стреси, зриви, багато хвороб. Тому питання знаходження гармонії актуальний як ніколи. І, хоча універсального рецепту з набуття гармонії немає, є певні принципи, дотримуючись яких ви зможете зробити життя радіснішим і щасливішим.
Інструкція
1
Позбавтеся від одноманітності в житті. Зрозумійте, що життя дивно багатогранна, і заганяти себе в рамки дім-робота-дім безглуздо. Знайдіть у своєму щохвилини розписаному графіку кілька хвилин для себе коханого. Нехай кожен день у вас будуть півгодини, якими ви будете розпоряджатися ви, а не обставини. Причому ці заповітні півгодини використовуйте по-різному: сходіть прогулятися в парку, займіться доглядом за своїм тілом, почніть читання цікавої книги або журналу.
2
Забудьте, що ви - жертва обставин. Тільки ви розпоряджаєтеся своїм життям, тільки від вас залежить те, ким ви станете і де ви будете через деякий час. Живіть в злагоді з власними цінностями, тільки згода з самим собою допоможе вам знаходити гармонію і з навколишнім світом. Маски рано чи пізно зриваються, і відкривається реальність, так чи не краще зараз зрозуміти, чого ви хочете від життя, яким принципам хочете слідувати. Немає більшого задоволення, ніж відчувати себе справжнім господарем власного життя.
3
При виникненні складної ситуації грайте. Сприймайте цей момент, як елемент п'єси. Так вам простіше буде пережити невдачу і піднятися на нову вершину. Будьте і режисером і актором у виставі під назвою «Моє життя». Це ж допоможе вам зберігати позитив у будь-яких обставинах. Який би неприборканої стихією не здавалося вам ваш настрій, його теж можна контролювати.
4
Мислите конструктивно. Розмірковуючи над якоюсь проблемою, вибирайте розумне зерно, відкидаючи лушпиння порожніх думок. Найчастіше варіант вирішення проблеми та здобутки душевного спокою, який допомагає знайти в проблемі позитивну сторону, і є єдино правильним.
5
Не бійтеся мріяти, але й не залишайтеся в полоні своїх мрій. Почніть діяти прямо зараз. Адже краще пережити розчарування від збагненої невдачі на шляху здійснення своєї мрії, ніж сидіти і роздумувати про те, що у вас нічого не вийде. Пам'ятайте, що будь-яка ситуація може вас чомусь навчити. І це нове вміння може стати запорукою вашого майбутнього успіху. А адже переживання успіху варто всіх ваших душевних переживань на шляху до нього. Тільки йдучи по шляху до мрії, ви зможете знайти гармонію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zOV0aih1Ybc
Спокій в душі - що це таке? Це і гармонійний погляд на світ, спокій і впевненість у собі, вміння радіти і прощати, справлятися зі складними ситуаціями. Внутрішня гармонія не так вже й часто зустрічається в сучасному світі, де у кожного є щільний графік справ і обов'язків, так що просто не вистачає хвилинки, щоб зупинитися і помилуватися заходом. Набути в душі спокій - це можливо. Психологи дають на цей рахунок кілька порад.
Інструкція
1
Спокій і гармонія неможливі без радості і любові в серці. Не бійтеся віддавати свій час і ділитися своєю душі вной енергією, ставитеся до людей позитивно. Якщо чекати від оточуючих хороших вчинків, бачити в людях найкраще і ставитися до них з усією душею, то можна виявити, що навколо вас дуже багато прекрасних людей. Ставлячись до людей позитивно і доброзичливо, ви помітите, що вони відповідають вам взаємністю. Коли у людини все гаразд у відносинах з іншими людьми, це гарне підставу для внутрішньої рівноваги.
2
Ставтеся до проблем не як до неприємностей, так недоречно звалилися на вашу голову, а як до завдань, які потрібно виконати. Багато кидаються звинувачувати в своїх проблемах колег, знайомих і родичів, вони готові розкрити всі таємниці свого життя попутникові в поїзді, скаржачись на життя всю дорогу, але вони не питають себе, в чому справжня причина труднощів. А вона дуже часто криється в самій людині! Спробуйте зрозуміти, чи є щось, що заважає вам, в вас самих? Іноді, щоб знайти гармонію, потрібно і самому змінитися. Не звинувачуйте себе, а працюйте над собою.
3
Прощайте інших. Все роблять помилки. Якщо є люди, яких ви не можете пробачити, не можете забути їм те, що вони вам заподіяли - душі вного спокою вам не досягти. Справедливість - категорія закону, та й там вона досягається не завжди, а людина судить «по милості», тому прощайте. Причому, прощення подарувати слід не тільки іншим, а й собі! Це дуже важливо, адже багато роками не можуть пробачити собі який-небудь помилки, звинувачуючи себе у всіх невдачах.
4
Радійте дрібницях. З цього складається життя, а зовсім не з серйозних і великих подій. Якщо є можливість зробити якесь невеличке справа, яка порадує ваших близьких - не упускайте нагоди зробити його. Такі речі на перший погляд здаються незначними, але вони дозволяють домогтися постійного гарного настрою, а від цього до душі вного спокою - один крок.
5
Плануючи щось, говорите собі не «я повинен зробити це», а «я хочу зробити це». Адже більшість справ, які ви «повинні» робити, насправді є вашими запланованими і бажаними справами, які ви і справді хочете зробити. Наприклад, не відчуваючи бажання прямо зараз йти в магазин за борошном, ви все ж задумали це, щоб спекти щось смачне і порадувати свою сім'ю. Тобто, насправді ви не повинні йти за покупкою, а хочете зробити це для досягнення своєї мети.