Як організувати виставку метеликів.

Метелик завжди символізувала людську душу, що пройшла всі стадії свого становлення для того щоб стати воістину прекрасною. Може бути, саме тому виставки екзотичних метеликів завжди викликають захоплення і захват у дорослих і дітей, які побачили справжнє диво.
Інструкція
1
Зверніться до місцевого відділення податкової інспекції для того щоб зареєструвати ІП або юридична особа, якщо ви збираєтеся влаштовувати виставки з метою комерційної вигоди. Якщо ж ви хочете організувати безкоштовну виставку на добровільних засадах, то в залежності від того, чи буде вона постійно діючої або одноразовою, зверніться в УФРС для реєстрації некомерційної організації (наприклад, клубу ентомологів або фонду допомоги природі) або отримаєте дозвіл на її проведення в адміністрації.
2
Вирішіть, чи будете ви влаштовувати виставку живих метеликів або колекцій, зібраних відомими ентомологами. У першому випадку вам доведеться звернутися у відділення СЕС для того, щоб отримати наступні документи: - ветеринарний сертифікат; - карантинний акт.Перед тим як звертатися в СЕС, ви будете повинні узгодити всі ув'язнені вами договору про поставку лялечок з митною службою і екологічним наглядом, так як тропічні метелики можуть бути занесені в Міжнародну Червону Книгу. Для того щоб організувати виставку колекцій метеликів , укладіть договори з ентомологами на оренду.
3
Отримавши всі необхідні документи в СЕС, закупите обладнання для виставки і, в першу чергу, інсектарії для утримання лялечок і метеликів , в яких буде підтримуватися оптимальний рівень температури і вологості. Організовуючи виставку колекцій, підготуйте стенди, які можна прикрасити і панно, і фотографіями.
4
Підшукайте відповідне приміщення для виставки або, якщо ви плануєте зробити її постійною, орендуйте і відремонтуйте його відповідно до необхідними умовами, що висуваються до змісту метеликів .
5
Зверніться в рекламне агентство для підготовки проспектів і буклетів, присвячених виставці, а також квитків або запрошень. Замовте на місцевому телебаченні ролик і купите серію показів, щоб потенційні відвідувачі змогли побачити, який подарунок рідкісної краси ви їм підготували.