Як робити кліпарт.

Кліпарт - один із проявів дизайнерського мистецтва. Для його створення ви можете використовувати як свої фотографії, так і фотографії, запозичені у когось. Бажано перед цим запитати дозвіл про можливість їх використовувати.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму Adobe Photoshop, щоб робити кліпарт. Потім підберіть набір фотографій. Як уже говорилося раніше, ви можете використовувати свої власні фотографії, що виключає будь-які витрати на створення клипарта, або ж запозичити фото у якого-небудь фотографа. Зараз закон дуже строго охороняє авторські права.
2
Тому бажано домовитися з автором згаданих фотографій, що може бути як на комерційній основі, так і безоплатно. Намагайтеся використовувати на одній фотографії кілька об'єктів. Це допоможе вам в значній мірі розширити кліпарт.
3
Скопіюйте всі потрібні для створення клипарта фотографії в папку на робочий стіл, щоб прискорити доступ. Відкрийте Photoshop і перетягніть на його робоче поле одну з фотографій. Ви також можете натиснути клавіші Ctrl + O і вибрати у вікні потрібне фото. Виділіть потрібний фрагмент і скопіюйте його в інший файл.
4
Для цього на панелі інструментів виберіть «Чарівну паличку». Ви також можете використовувати інструмент «Перо», з його допомогою можна вирізати фрагмент з більш точним контуром, що відмінно підходить, наприклад, для портретів. Щоб контур вирізуваного об'єкта був якомога більш точним, збільште масштаб фото або використовуйте «Лупу».
5
Виріжте об'єкт після того, як чітко позначили контур. Для цього клікніть по об'єкту правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт «Вирізати». Відкрийте файл, який буде служити основою для клипарта.
6
Зайдіть в пункт меню «Редагування» і натисніть «Вставити». Скоректуйте його положення. Все ті ж операції виконайте з іншими фотографіями, призначеними для створінь клипарта. Коли набір зображень в основному файлі буде повним, не забудьте зберегти його.