Як перейменувати джойстик.

Сенс перейменування додаткових пристроїв управління в тому, щоб змусити гру розпізнавати його в якості підтримуваних. Це стосується в першу чергу до ігор розробки компанії EA Games.
Вам знадобиться
  • - список підтримуваних пристроїв;
  • - програма для перейменування.
Інструкція
1
Знайдіть список найменувань підтримуваних вашою грою джойстиків . Для перейменування джойстика скачайте спеціально призначену утиліту, яка називається NHL07R Joystick Renamer. Під час її використання пристрій повинен бути приєднано до вашого комп'ютера, а гра, в якій він використовується для управління, повинна бути закрита. Встановіть програму на ваш комп'ютер і запустіть її.
2
У лівій частині меню Your joysticks виберіть ваш пристрій керування. Перепишіть його повне найменування в окремий текстовий документ. У правій частині вікна в меню "EA support joysticks" виберіть один з варіантів перейменування. За допомогою вікна New name впишіть нове найменування джойстика, вибравши його зі списку підтримуваних грою. Натисніть кнопку>.
3
Перейдіть до перевірки джойстика в грі, запустивши її і вибравши в меню управління даний пристрій, якщо це необхідно. Зверніть увагу, що у разі якщо у вашому джойстику є безліч кнопок з додатковими функціями управління, то після його перейменування доступ до деяких з них, можливо, буде закритий.
4
У разі якщо при перейменуванні все одно виникають проблеми з управлінням, підберіть інше ім'я; ви можете це робити необмежену кількість разів.