Як зробити фільм кольоровим.

Для того щоб зробити фільм кольоровим, вам буде потрібно багато вільного часу і терпіння, оскільки це досить трудомістка робота. Також вам знадобляться навички обробки зображень в графічних редакторах.
Вам знадобиться
  • - програма, що виконує забарвлення відеозаписів;
  • - набір кистей і палітр;
  • - навички роботи в графічних редакторах;
  • - програми обробки відеозаписів.
Інструкція
1
Оберіть кольорову палітру, попередньо завантаживши декілька з них в інтернеті. Ви також можете використовувати деякі цифрові зображення в якості зразка і створити палітру з присутньої гами. Придбайте програмне забезпечення для роботи з розфарбуванням кадрів відеозапису. В основному такі програми бувають платними.
2
Зверніть увагу на операторську роботу. У разі якщо більшість кадрів знімалося за допомогою встановленої на штатив відеокамери, вам пощастило, оскільки роботи доведеться виконувати набагато менше - розфарбування для таких епізодів буде потрібно всього лише один раз.
3
Оберіть набір кистей для розмальовки зображень. У програмах для роботи з відео вони працюють по аналогії з графічними редакторами кшталт Adobe Photoshop. Вся робота виконується в режимі розмальовки, які не задіюючи при цьому параметрів яскравості для фарбування пікселів зображення.
4
Перегляньте уважно кожен епізод і остаточно вирішите, який буде кінцевий набір кистей і палітр. Цілком можливо, що для додання особливого ефекту епізоду може знадобитися додаткова палітра. У середньому, приділяючи даному процесу кожен день близько 5-7 годин роботи цілком реально закінчити редагування повнометражного фільм а за місяць-півтора. Але все може залежати від тривалості фільм а і кількості кадрів в секунду, також важливе значення має кількість епізодів. Цілком можливо, що фільм , який ви хочете розфарбувати, складається з невеликого їх числа, знятих за допомогою закріпленої на штативі камери.
5
У випадку якщо ви хочете застосувати до відеозапису які-небудь фільтри для додання особливих ефектів, робіть це після того, як розфарбуєте його. Також рекомендується застосовувати деякі фільтри після розмальовки для приховування дрібних дефектів.
Корисна порада
При різному освітленні протягом усього фільму задіюйте різні палітри.
З появою нових технологій старі чорно-білі фільми почали реставрувати, роблячи їх кольоровими. Багатьом шанувальникам цих картин не сподобалися такі оновлення, так як вони звикли до старих версій. А деякі люди, навпаки, взяли розцяцьковані фільми дуже райдужно.

Як з'явилися кольорові фільми

Перші кінофільми з використанням кольору датуються приблизно 1900 роком. Тоді французький режисер Жорж Мельєс почав прикрашати свої стрічки за допомогою анілінових фарб. Зображення стали більш світлоносними і сверкающімі.Серійний випуск зробити не вдавалося, так як кожен кадр доводилося акуратно обводити тонким пензликом і під лупой.В 1931 році в Голлівуді була побудована велика лабораторія, в якій почали створювати кольорові фільми. Але кольори були занадто насичені, люди виходили коричневими, небо - густо-синє і т.д.По-справжньому кольоровий радянський фільм з'явився в 1936 році під назвою «Соловей-соловейко».
Фільм «Соловей-соловейко» більше відомий під назвою «Груня Корнакова».

Кінофільми, які зробили кольоровими

«Сімнадцять миттєвостей весни» - старий художній телефільм, знятий за однойменним романом Юліана Семенова. Складається з 12 серій.І стара, і нова версії фільму розповідають про останній завданні Штірліца, отриманому з Центру. Всі дії відбуваються в Німеччині перед перемогою у Великій Вітчизняній війні. «У бій ідуть одні« старики »- радянський художній фільм Леоніда Бикова, що вийшов в кольорі в 1974 році і зібрав майже 45 мільйонів кінозрітелей.Фільм розповідає про молодих хлопців, яким було призначено випробувати всі тяготи війни, перше кохання і біль втрати близької людини. Головні герої аж ніяк не були старими, але по команді «у бій йдуть одні старики» вони відважно кидалися до літаків. «Весна на Зарічній вулиці» - ще одна раніше існуюча картина, яку переробили в кольорі. Весь фільм пройнятий глибокою любов'ю юної вчительки школи робочої молоді до свого учня - самовпевненому хлопцю, який працює сталеваром на заводі. Хлопець намагається здаватися байдужим, поки не розуміє, що відчуває справжні почуття. «Попелюшка» - кінофільм, який зробили кольоровим в 2009 році. Це казка про Попелюшку, її ледачих сестер і злу мачуху. Картина була наділена не тільки фарбами, але і гумором, і навіть сатирою.
У 1947 році фільм-казка «Попелюшка» зібрав у прокаті майже 19 мільйонів глядачів. У 2009 році був колоризувати на замовлення «Першого каналу».
«Волга-Волга» - це музична комедія, що розповідає про досягнення СРСР в 1930-х годах.Главний герой Бивалов займає посаду начальника дрібної кустарної промисловості. Він мріє працювати в Москві. Одного разу йому доручають підготувати учасників художньої самодіяльності до всесоюзного огляду. Бивалова здається, що відправляти до Москви немає кого, але в місті є 2 творчі колективи, кожен з яких відправляється по Волзі в Москву своїм путем.Спісок чорно-білих фільмів, які зробили кольоровими далеко не повний. Таких картин безліч, кожна з них продовжує радувати своїх телеглядачів цікавим сюжетом і яскравими фарбами.