Як закріпити рядок в Excel. закріпити кілька рядків в excel.

Програма Microsoft Excel володіє розширеним набором інструментів для роботи з електронними таблицями, зокрема для створення областей перегляду на аркуші. Зробити це можна за допомогою закріплення окремих рядків і стовпців.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Microsoft Excel.
Інструкція
1
Виконайте поділ або закріплення областей аркуша, щоб отримати можливість переглянути дві області або заблокувати стовпчики чи рядки однієї з них. При закріпленні області вікна можуть бути обрані окремі стовпчики чи рядки, які будуть відображатися на екрані в момент прокрутки аркуша.
2
Наприклад, ви можете закріпити області аркуша, залишивши на екрані тільки заголовки рядків і стовпців. Коли виконується поділ вікна, в цьому випадку відбувається створення окремих областей, які можуть прокручуватися незалежно один від одного, і тоді неактивна область залишиться на екрані.
3
Виділіть рядок на аркуші, під якою потрібно виконати поділ аркуша. Ця дія закріпить обрану рядок на екрані. Щоб заблокувати і рядки, і стовпці, клацніть по комірці, праворуч і знизу від якої потрібно розділити лист.
4
Перейдіть у вкладку режим, далі в групі функцій «Вікно» клацніть по пункту "Закріпити області», потім виберіть необхідний варіант. Аналогічно ви можете прибрати закріплення рядків і стовпців. Дана команда призначена для закріплення обраних областей у версії Microsoft Excel 2007 і пізніших.
5
Виконайте закріплення областей в програмі Microsoft Excel більш ранніх версій. Для цього відкрийте потрібну електронну таблицю, виділіть рядок , яку ви хочете закріпити. Потім перейдіть в меню «Вікно». Виберіть пункт «Закріпити області».
6
Щоб заблокувати області та розділити вікно на декілька частин, наведіть покажчик миші на смугу прокрутки навпроти потрібного рядка, щоб він змінив свій вигляд на двонаправлену стрілку. Перетяните вішку розбивки вниз в необхідне положення. Це дозволить вам переглядати одночасно дві частини електронної таблиці і закріпити кілька рядків в різних частинах документа.