Як переформатувати аудіо.

У багатьох сучасних молодих людей хоча б раз виникала необхідність змінити формат музичного файлу. Зазвичай цей метод використовують для подальшого відтворення треку за допомогою мобільного телефону або mp3-плеєра.
Вам знадобиться
  • - Sound Forge;
  • - Total Video Converter.
Інструкція
1
Для зміни формату аудіофайлу можна використовувати безліч додатків. У тому випадку, якщо у вас немає необхідності детально змінювати параметри відтворення, то скористайтеся програмою Total Video Converter. Незважаючи на свою назву, вона призначена для роботи і з аудіоформатами. Встановіть зазначену програму.
2
Запустіть файл tvc.exe і дочекайтеся відкриття програми. Натисніть кнопку New Task і клікніть по пункту Import File. У вікні, виберіть файл, який вам потрібно переформатувати. Після цього відкриється вікно зі списком доступних форматів. Виберіть тип нового файлу, якшо по певній кнопці.
3
Після переходу в головне меню натисніть кнопку Convert Now і дочекайтеся створення нового файлу. Після завершення роботи програми автоматично відкриється папка, що містить отриманий аудіофайл.
4
В тому випадку, якщо вам потрібно змінити параметри відтворення треку, краще використовувати порівняно потужні програми, призначені для обробки файлів. Скачайте і встановіть програму Sound Forge. Запустіть її і відкрийте меню «Файл». Виберіть пункт "Відкрити" і вкажіть потрібний аудіофайл.
5
Змініть потрібні параметри композиції. За допомогою цієї програми можна виконувати величезну кількість маніпуляцій із звуковою доріжкою. Після завершення попередньої підготовки треку натисніть клавіші Ctrl і S (зберегти). У меню, вкажіть формат файлу і задайте зачение bit-rate. Виберіть режим відтворення (стерео або моно). Вкажіть папку, в яку буде збережений файл. Введіть його назву.
6
Підтвердіть збереження файлу із заданими параметрами і дочекайтеся завершення цієї процедури. Перевірте якість отриманого треку.