Як навчитися крутити обруч.

Крутити обруч правильно вміють далеко не всі. Для того щоб талія відчувала максимальні навантаження, багато змушують сильніше працювати спину. Це нерідко призводить до появи на талії і боках патьоків і синців, які є серйозними перешкодами до продовження занять з обручем. Замість того щоб терзати своє тіло, спробуйте розслабитися і почати слідувати нехитрим порадам професіоналів. Потрібно просто встати перед дзеркалом і почати вправлятися. Дивлячись на своє відображення, ви швидше усвідомлюєте і виправите помилки.
Інструкція
1
Прийміть таке положення тіла, щоб ваші ноги стояли впритул одне до одного, а руки були розведені в сторону або перебували за головою. Випряміть спину. Чи не розставляйте ноги, навіть якщо вам так зручно, інакше ви не зможете ефективно пропрацювати основні м'язи талії. У роботу включаться відразу сідниці з стегнами і повноцінного малого кола однієї тільки талією у вас не повчиться.
2
Щоб не нашкодити своїй спині, не робіть поштовхів під час крутіння обруча. Рухи повинні бути спокійними ритмічними. Також не робіть рухів вперед і назад. Крутити обруч слід плавними обертальними рухами. Також як і стегна з сідницями, груди теж не повинна бути задіяна. Працюйте виключно талією.
3
Займатися обертанням обруча потрібно тільки натщесерце. Добре б завчасно зробити пару-трійку дихальних вправ. Це допомагає вигнати з живота зайве повітря, а також дає м'язам можливість краще опрацьовуватися.
4
Підійде будь дихальна гімнастика. Наприклад, ви можете спробувати таку вправу: зробіть тривалий видих «до діафрагми» так, як ніби ви хочете надути величезний повітряна кулька. Тільки не робіть перед цим спеціально великого вдиху. Далі через ніс зробіть затяжний вдих. На закінчення різко видихніть з легенів все повітря. Повторювати цю вправу слід 3-4 рази, не роблячи між повторами пауз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y16HECFxoxc