Як створити віртуальний номер. створити віртуальний номер телефону безкоштовно.

Віртуальний номер - це номер телефону абонента, не прив'язаний до його місцем розташування. Це дуже зручно для фірм, що мають головний офіс в одному місті та філії в іншому - надається один загальний телефонний номер, дзвінки на який згодом розподіляються.
Вам знадобиться
  • - пакет документів для підключення.
Інструкція
1
Зверніться в компанію, що надає послугу підключення віртуального номер а. При її виборі зверніть особливу увагу супутнім послугам, а також, якщо це необхідно, дізнайтеся про можливість підключення віртуального офісу. Це досить зручно для тих компанії, головний офіс яких, наприклад, знаходиться в Санкт-Петербурзі, а філії по інших містах. Номером присвоюється код міста головного відділення, а надалі, при наданні інформації про контактну номер е телефону абонент знатиме, що компанія Петербургская. Також часто такі номер а надаються довідковим службам компаній, наприклад, для здійснення системи технічної підтримки клієнтів. Абоненти різних міст дзвонять по одному номер у, а далі дзвінок розподіляється по різних операторам.
2
Зателефонуйте в офіс обраної вами телефонної компанії за отриманням інформації про порядок надання вам послуги «Віртуальний номер », дізнайтеся у них про необхідні для підключення документах, загальних правилах користування послугою, тарифах і так далі .
3
Також при виборі рекомендується звертати увагу на репутацію компанії, цілком можливо, що деякі надто зручні варіанти підключення компенсуються мінусами в вигляді поганої якості надаваних послуг. У випадку якщо у вас серйозна компанія, а також якщо ви хочете реалізувати службу технічної підтримки, на зв'язку найкраще не економити.
4
Після підключення номер а виконайте необхідні настройки переадресації. Можливості тут повністю залежать від постачальника послуг. У більшості випадків ви можете налаштувати переклад дзвінків на мобільні телефони, Skype, різні додаткові офіси і так далі, залежно від призначення придбання вами віртуального номер а.
5
Зверніть увагу, що якщо вам необхідна попередня настройка при підключенні, все необхідне обладнання та програмне забезпечення повинне бути готове до використання.
Корисна порада
Перед підключенням дізнайтеся про умови надання послуг в різних компаніях.