Як правильно підтягуватися.

Кожен варіант підтягувань має свої особливості. Навантажуються м'язи при цьому однакові, але акценти в кожному варіанті підтягувань розставлені по-різному. Під час підтягувань найбільший розвиток отримують м'язи передпліччя, плечовий м'яз, трицепси, двоголовий м'яз плеча, зубчасті, круглі, трапецієподібні та інші м'язи. Отже, зараз ми познайомимо вас із технікою виконання підтягувань різними хватами.
Інструкція
1
Середній прямий хват. Це традиційний хват, який особливо популярний у вітчизняних фізруків і американських сержантов.Возьмітесь за перекладину долонями вгору, руки на ширині плечей. Повісніте, схрестивши ноги і злегка прогнувши спину. Тепер підтягуйтеся, намагаючись верхом грудей торкнутися поперечини. Лопатки краще зводити - так буде легше. Повністю випрямляйте руки для найкращої розтяжки м'язів.
2
Середній зворотний хват. Цей хват легше, ніж попередній, тому як біцепси у початківців, як правило, сильніше плечових м'язів. Саме біцепси тут трудяться на всю катушку.Цепляйтесь за перекладину долонями знизу, руки знову ж на ширині плечей. Підтягуйтеся так само, як і середнім прямим хватом, приділяючи особливу увагу відведенню плечей назад і трохи вниз під час руху.
3
Широкий хват до грудей. Самий, напевно, корисний хват. Але він же в один час і самий сложний.Зацепітесь за перекладину хватом ширше звичайного приблизно на півруки. Великими пальцями обхопіть поперечину зверху - щонайширші м'язи спини так будуть краще розтягуватися. Біцепси не напружуватися, лопатки не зводите. Підтягуйтеся, намагаючись торкнутися верхом грудей поперечини. Погляд спрямований строго вгору, спина прогнута. Трохи затримайтеся в верхньому положенні і повертайтеся в початкове положення.
4
Широкий хват за голову. Досить популярний і небезпечний хват. При недостатній рухливості суглобів плеча і при необережному частому використанні підтягування таким хватом можуть привести до травмам.Подтягівайтесь так само, як і широким хватом до спини, тільки в спині не прогинайтеся, ноги випрямити і тримайте їх з корпусом в одну лінію. Слідкуйте за тим, щоб ваші лікті обернені вниз під час руху, а не назад.
5
Вузький прямий хват. Любимо в основному тими людьми, у кого зап'ястні суглоби недостатньо подвіжни.Повісніте на перекладині, вхопившись за неї хватом зверху і звівши руки одна до іншої. Прогніться в спині і підтягуйтеся, намагаючись при цьому торкнутися поперечини низом грудей.
6
Нарешті, вузький зворотний хват. Виконується зазвичай або для різноманітності, або для витягування найширших м'язів кнізу.Возьмітесь за перекладину зворотнім хватом, ребра долонь з'єднайте разом. Далі повісніте на повністю прямих руках, прогните спину і дивіться на кисті рук. Під час підтягування сконцентруйтеся на чіткому зведенні лопаток і відведенні плечей назад. Піднявшись до верхньої точки, прогнитесь сильніше в спині і торкніться поперечини нижньою зоною грудних м'язів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y4tSUQ09WHg