Як робити закрутки. банки пастеризовані в духовці.

Гарна можливість зберегти зібраний врожай - домашні заготовки. З їх допомогою можна значно збагатити зимове меню. Фрукти і овочі консервують за певними правилами. Їх порушення може призвести до псування готової продукції, здатне викликати важкі харчові отруєння.
Вам знадобиться
  • - скляні банки;
  • - металеві кришки;
  • - закаточная машинка;
  • - термометр для води.
Інструкція
1
Плоди, призначені для переробки, відсортуйте за якістю, ступеня зрілості і величиною. Роздроблені і пом'яті плоди відкладіть для приготування джемів, пюре, соусів, соку; загнили - викиньте.
2
Ретельно вимийте фрукти і овочі за допомогою м'якої щітки під струменем холодної води. Просушіть їх на вистелене папером деку, в друшляку або на ситі. Ніжні ягоди (малину, полуницю, ожину) залийте водою на 15-20 хвилин. Перекладіть їх у друшляк і дайте стекти лишків води.
3
Підготуйте банки для консервування. Вони повинні бути абсолютно цілими. Пастеризують їх безпосередньо перед заповненням. Двох- і трилітрові банки встановіть на відкритий киплячий чайник горловиною вниз. Витримайте над парою протягом 20-25 хвилин. Більш дрібну тару стерилізують в духовій шафі. Вимиті і сухі банки встановіть на решітку шийкою вгору. Протягом 30 хвилин нагрівайте духовку. Вимкніть її. Банки дістаньте після того, як вони трохи охолонуть.
4
Кришки та гумові прокладки до них стерилізують в киплячій воді протягом 10-15 хвилин безпосередньо перед використанням.
5
Для приготування сиропу необхідну кількість цукру розчиніть в гарячій воді. Кип'ятіть протягом 2-3 хвилин. Потім відфільтруйте його через складену в декілька шарів марлю або бавовняну рушник.
6
Для приготування розсолу розчиніть кухонну сіль у воді, доведіть до кипіння. Охолодіть і процідіть розсіл через щільну тканину.
7
Перед пастеризацією залийте плоди гарячим сиропом або маринадом на 1-2 см нижче горловини. Накрийте банки пастеризованими кришками.
8
Пастеризацію проводите на водяній бані. Візьміть каструлю з широким дном. Помістіть в неї відразу кілька банок. Тривалість і температура води при пастеризації залежить від обраного продукту і рецепта консервування
9
Після закінчення процесу пастеризації вийміть банки з води і закрийте їх за допомогою ручної машинки. Закупорені банки встановіть догори дном, залиште до повного охолодження.