Як відкрити гілку реєстру.

Іноді для налаштування певного параметра операційної системи може знадобиться відкрити і відредагувати гілку реєстру. Справа в тому, що деякі параметри ОС стандартними засобами не змінити. Зробити це можна тільки шляхом редагування системного реєстру.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма RegAlyzer.
Інструкція
1
Натисніть «Пуск». Виберіть «Усі програми», потім - «Стандартні програми». У стандартних програмах є «Командний рядок». Відкрийте її і введіть команду regedit. Через секунду відкриється вікно «Редактор реєстру».
2
У лівій частині вікна знаходиться список головних розділів реєстру операційної системи. Якщо ви натиснете по стрілочки, яка знаходиться в головному розділі, відкриється кілька підрозділів. Якщо ви знаєте, в якому з розділів знаходиться потрібна вам гілка реєстру, відкрийте його.
3
У правому вікні редактора реєстру з'явиться список гілок обраного вами розділу. Натисніть по потрібній вам гілці реєстру правою кнопкою мишки. Таким способом ви відкриєте її.
4
Якщо ви знаєте назву гілки реєстру, але не знаєте в якому з розділів вона знаходиться, то можете скористатися пошуком. Для цього в меню редактора реєстру натисніть «Правка». Потім в меню оберіть «Знайти». З'явиться рядок пошуку.
5
Введіть у цьому рядку назву гілки реєстру (хоча б приблизне). Після цього натисніть «Знайти, далі». Через кілька секунд в правому вікні редактора з'явиться список гілок реєстру, які підходять для введеного вами назви. Зробіть подвійне клацання лівою кнопкою мишки, і гілка реєстру буде відкрита.
6
Також для відкриття і редагування гілок реєстру можна скористатися спеціальним софтом. Скачайте з інтернету програму RegAlyzer. Утиліта є безкоштовною. Встановіть її на жорсткий диск. Запустіть програму.
7
Ви побачите, що програма більш функціональна в порівнянні зі стандартним редактором реєстру, який є в операційній системі. За допомогою меню утиліти ви можете здійснювати пошук потрібних гілок реєстру за категоріями. Для цього пройдіть в потрібну категорію і виконайте пошук. Процес відкриття і редагування гілок такий же: подвійний лівий клацання мишки, і вона відкрита і готова до редагування.