Як застосовувати елеутерокок.

Препарати, виготовлені з елеутерококу, мають загальнозміцнюючу і імуномодулюючу дію. Вони підвищують стійкість організму до несприятливих факторів і прискорюють метаболізм. Найбільш поширеною формою випуску елеутерококу є таблетки і рідкий екстракт.
Інструкція
1
Елеутерокок тонізує нервову систему, покращує роботу мозку, нормалізує сон і тиск. Крім того, він має противірусну активність, а тому часто використовується в розпал епідемій ГРВІ та грипу в якості потужного профілактичного засобу. Елеутерокок однаково ефективний і в рідкому, і в таблетованій вигляді, тому вибір підходящої форми випуску залишається за вами і вашим лікарем.
2
Якщо вам призначено елеутерокок у формі рідкого екстракту, приймайте його 2-3 рази на день по 20-30 крапель. Бажано, щоб більша доза препарату була випита в дообеденное період, а заключний прийом ліків припав на вечірнє, післяробочий час. Такий розподіл дози не випадково: ефект від лікування настає вже через годину після вживання екстракту елеутерококу , проте тривалість дії ліків обмежується лише кількома годинами. Саме тому важливо максимально тонізувати організм в робочий час, а у вечірній - надати йому сил для повного відновлення. Тривалість курсу лікування - місяць. Однак за показаннями терапію можна повторити після двотижневої перерви. Існує й інша схема лікування: препарат можна приймати 3-5 днів щомісяця.
3
Елеутерокок може застосовуватися і для зміцнення волосся при їх посиленому випаданні. Втирайте рідкий екстракт в коріння волосся двічі на тиждень за півгодини до миття голови. Поліпшення ви побачите вже через 1,5-2 тижні, але припинити терапію можна буде лише через 1-2 місяці.
4
Якщо вам призначено елеутерокок в таблетках, пийте їх по 1-2 штуки три рази на добу. Тривалість терапії таблетками та ж, що і при лікуванні рідким екстрактом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zTBO7D6xOHc
Зверніть увагу
Не приймайте елеутерокок при наявності в анамнезі хвороб серця, а також під час вагітності та лактації. Не пийте ліки безпосередньо перед сном. При підвищеній температурі тіла прийом препаратів на основі елеутерококу також небажаний.