Як відновити вилучені з флешки папки.

Багато вилучені файли можна відновити не тільки з жорстких дисків, але і з зовнішніх накопичувачів, наприклад флеш-карт. Для цього необхідно виконати правильний алгоритм дій.
Вам знадобиться
  • Програма Easy Recovery.
Інструкція
1
Якщо ви випадково видалили важливі файли з USB-накопичувача, ні в якому разі не записуйте на нього нову інформацію. Виконайте безпечне вилучення пристрою і відкладіть його ненадовго. Скачайте і встановіть програму Ontrack Easy Recovery. Краще використовувати версію утиліти не нижче шостої.
2
Підключіть USB-накопичувач до комп'ютера і запустіть програму. Відкрийте меню «Відновлення даних» (Data Recovery) і виберіть пункт «Дистанційні файли» (Deleted Recovery). Після появи нового меню виберіть в лівій його частині потрібну флеш-карту. Поставте прапорець навпроти пункту «Повне сканування» (Complete Scan). Заповніть поле «Фільтр файлів» (File Filter). Виберіть запропоновані шаблони або самостійно введіть назви типів файлів.
3
Натисніть кнопку «Далі» (Next). Після цього запуститься процес сканування зазначеної флеш-карти. Він займе трохи часу, т.к. флешки володіють порівняно невеликим об'ємом пам'яті. Після завершення сканування буде створений список знайдених файлів. Встановіть прапорці поруч з тими з них, які слід відновити.
4
Натисніть кнопку «Далі» і виберіть папку для відновлення файлів. Краще використовувати для цього каталоги, розташовані на жорсткому диску. Натисніть кнопку «Зберегти» і дочекайтеся завершення роботи програми.
5
Пам'ятайте про те, що деякі файли можуть бути відновлені з помилками. Це обумовлено тим, що деякі кластери могли бути перезаписані після видалення файлів. Поверніться в головне меню програми Easy Recovery і виберіть пункт «Ремонт файлів». Використовувана утиліта успішно працює тільки з офісними документами і архівами. Виберіть файли, цілісність яких необхідно відновити, і натисніть кнопку «Далі». Перевірте якість відновлених даних.