Як надати допомогу дитячому будинку.

Допомагати дитячим будинкам можуть усі - і звичайні громадяни, і організації. І допомога ця може полягати не тільки в матеріальному забезпеченні, а й у спілкуванні з дітьми. Вам потрібно тільки знайти сирітське установа, яка потребує кураторстві волонтерів.
Інструкція
1
Зв'яжіться з благодійним фондом або волонтерським рухом. Такий варіант підходить тим, хто не хоче особисто їздити в сирітські установи, але готовий допомагати матеріальними ресурсами або хоче передати які-небудь речі. Керівництво фонду розповість вам про дитячі будинки, які вони курирують, і яка допомога потрібно в кожному з них. Зазвичай по каж дому сирітському установі є список потреб. Це можуть бути речі, іграшки, побутова техніка, ліки, предмети гігієни. Часто потрібна фінансова допомога для проведення ремонту або встановлення дитячої або спортивної площадок.
2
Визначтеся, як ви хочете допомогти дитячому дому. Ви можете особисто закупити предмети зі списку потреб і передати його керівництву фонду або волонтерам. Або ви можете передати грошові кошти. Фонд та волонтери в свою чергу зобов'язані подати вам фінансові звіти про витрачені кошти. Якщо ви хочете допомагати сиротам на постійній основі, можна включитися в одну з програм, що проводяться фондом. До речі, допомога в дитячі будинки потрібна не тільки матеріальна. Ви можете показати дітям спектакль, влаштувати спортивне свято, провести творчий майстер-клас.
3
Якщо ви хочете їздити в дитячий будинок на постійній основі, візьміть його на кураторство. Це можна так само зробити через фонд, і діяти ви будете від його імені. Але ви повинні виділити для поїздок час - не рідше одного разу на два місяці, і гроші на проїзд, покупки необхідного. Ви можете і самостійно пошукати сирітське установа, до якої поки не їздять волонтери. Для початку зателефонуйте директору і домовтеся про попередню зустріч. Привезіть дітям приємні сувеніри, а з керівництвом обговоріть ваше подальше співробітництво. У вас буде можливість подивитися своїми очима, в чому саме потребують діти.
Корисна порада
Найчастіше сплеск бажаючих допомогти дітям спостерігається в переддень Нового року. Фірми та їх співробітники хочуть купити подарунки до свята. Фонди проводять акції, в яких кожен бажаючий може вибрати собі лист дитини-сироти та виступити в ролі діда Мороза.