Як розставити меблі по фен-шуй. Як красиво розставити меблі в залі.

Красивий і комфортний інтер'єр формується не дорогими оздоблювальними матеріалами і ексклюзивними меблями, а гармонійним розташуванням меблів та інших предметів. Про це знали стародавні китайські мудреці, які створили вчення фен-шуй, що пропонує безліч корисних порад з правильної обстановці кімнати.
Інструкція
1
Теорія фен-шуй описує правильну організацію навколишнього простору для циркуляції енергії ци, найважливішою субстанції, яка робить сильний вплив на людину, може приносити користь або шкоду. Навіть затяті матеріалісти не можуть спростувати той факт, що фен-шуй пропонує практичні і продумані способи організації простору і розташування предметів для комфортного проживання.
2
Меблі повинні відповідати розмірам приміщення: фен-шуй забороняє ставити величезні шафи і громіздкі столи в маленькій кімнаті або розставляти дитячі меблі в просторому залі. Також всі предмети повинні мати округлі кути. Гострі грані перешкоджають проходженню енергетичних потоків, створюючи несприятливу обстановку для людини. З тією ж метою потрібно вибирати меблі на ніжках, щоб ци проходила по підлозі. Небажано змушувати все приміщення, в ньому має відчуватися почуття свободи. Ідеальна вбудовані меблі або поставлена вздовж стін.
3
Починати розстановку потрібно з композиційного центру, який буде різний в залежності від призначення кімнати. Наприклад, в їдальні це стіл, у спальні - ліжко, у вітальні - диван з кріслами. Решту меблів потрібно розташовувати навколо сформованого центру у формі восьмикутника або круга. Між предметами меблів залишайте вільне місце.
4
Особливу увагу приділіть обстановці в спальні, так як людина проводить багато часу у сні і зазнає впливу циркуляції енергії ци. Ліжко не можна ставити напроти дверей, але вона повинна бути добре видна. Небажано ставити спальне місце перпендикулярно до вікна. Якщо у меблів є гострі кути, їх не можна направляти на сплячого. Не можна ставити біля ліжка високі шафи.
5
У вітальні кімнаті спинки диванів і крісел мають бути біля стін. Не потрібно прикрашати приміщення великою кількістю сувенірів, дрібничок, квітів. На кухні потрібно огороджувати холодильник, плиту і мийку один від одного поличками і шафами. Вчення фен-шуй рекомендує ставити плиту на південному сході, а мийку - на північному сході кухні. Також бажано, щоб під час готування людина бачила двері.
6
Все простір повинен бути рівномірно заповнено, як меблями , так і світлом. Тому необхідно освітлювати темні кути і ніші, світло приваблює енергію ци.